«YouControl» – ІТ-компанія, яка розробляє сервіси на основі відкритих даних, а також однойменна аналітична онлайн-система для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітична онлайн-система «YouControl» надає інформацію про фізичні і юридичні особи в Україні на основі відкритих даних. Реалізована в системі унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію про компанію або фізичних осіб підприємців з численних джерел, включаючи державні реєстри та міжнародні дані. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Умовами Меморандуму передбачено, що студенти, аспіранти, викладачі та інші працівники Львівського університету можуть безкоштовно отримати повний доступ до бази даних «YouControl» і вирішувати такі завдання:
– проводити моніторинг офіційних відомостей контрагентів на основі відкритих даних;
– готувати висновки з питань корпоративної економічної та інформаційної безпеки;
– здійснювати бізнес-аналітику, комплаєнс, конкурентну розвідку.

Студенти, аспіранти і викладачі Університету можуть отримати доступ до повної бази даних онлайн-системи «YouControl» для навчальних і наукових цілей

Інструкція щодо отримання безкоштовного доступу до бази даних інформаційно-аналітичної платформи 

1. Написати листа з корпоративної скриньки Львівського університету на адресу Анжели Підхомної – менеджерки соціального напряму ІТ-компанії «YouControl» email: anzhela.pidkhomna@youcontrol.com.ua
2. У тексті листа зазначити особу і статус (студент, аспірант, викладач) з проханням надати можливість безкоштовно отримати доступ до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

3. Для студентів Львівського університету потрібно вкласти у листі фото- або скан-копію студентського квитка.

АТ «Галичфарм» є лідером у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Історія підприємства сягає понад 100 років.

Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції L-lysine aescinate в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

Метою меморандуму є взаємодія і співробітництво сторін, а також обмін досвідом, знаннями за напрямами та сферами фармацевтичного виробництва, хімічних та біологічних досліджень для підготовки висококваліфікованих фахівців.
Для виконання Меморандуму сторони домовилися співпрацювати у сфері освітньої, науково-дослідної та навчально-методичної роботи задля взаємного обміну досвідом, знаннями, підвищення якості підготовки фахівців, закріплення набутих теоретичних знань на практиці. Також Меморандум передбачає залучення провідних фахівців сторін до проведення лекцій, семінарів, тренінгів, розроблення та експертизи освітніх програм, навчальних планів, роботи екзаменаційних комісій.

Компанія є стратегічним партнером Львівського університету уже не перший рік. Так, студенти біологічного і хімічного факультетів мають можливість проходити у компанії практики та стажування, а згодом стають працівниками фармацевтичної компанії.
Уже багато років триває співпраця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського університету із АТ «Галичфарм», зокрема, компанія долучається до Форумів кар’єри, Майстерні кар’єри, що організовує відділ для студентів та випускників Університету.

KredoBank є надійним фінансовим партнером для наших клієнтів і привабливим роботодавцем для наших Працівників. Завдяки спеціалізації і концентрації ресурсів хочемо досягти і підтримувати довгострокову стабільність нашого бізнесу, забезпечуючи тим самим рентабельність інвестицій  Акціонерів.

KredoBank надає унікальну можливість студентам та випускникам навчальних закладів почати працювати вже на старших курсах.

Меморандум передбачає стажування та підвищення кваліфікації працівників обох сторін у їхніх відповідних структурних підрозділах, а також організацію практик для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних, наукових працівників Університету у «Кредобанку». Крім того, договір сприятиме залученню провідних спеціалістів сторін до проведення лекцій, семінарів, навчальних тренінгів, розроблення та експертизи освітніх програм, навчальних планів, роботи екзаменаційних комісій тощо.

Співпраця Львівського університету з АТ «Кредобанк» триває уже не один рік. Одними із найнаочніших її результатів, зокрема, є підтримка книжкових видань ЛНУ ім. Івана Франка, серед яких – «Енциклопедія Львівського університету», коментоване видання-білінгва поеми Івана Франка «Мойсей» та багато інших цінних книг.