Avalon– це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, в якій рушійним механізмом стали не лише креслення та реалізація проектів, а команда та душа компанії.
Часто  Компанія Avalon проводить стажування за різними напрямками. Це чудова можливість розкрити свій професійний потенціал і закласти основи для подальшої надзвичайно успішної кар’єри. Під час стажування наставники діляться зі студентами своїми знаннями і досвідом, залучають їх до вирішення реальних задач різної складності, допомагають зрозуміти сильні і слабкі сторони, розвинути професійні якості.

Відкриті вакансії та можливості стажування

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі та допомагати їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу. Це одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над масштабними проектами.

Компанія PwC (PriceWaterhouseCoopers) входить до “великої четвірки” аудиторських компаній та присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає офіси у Києві, Львові та Дніпрі, що пропонують клієнтам великий спектр послуг.
З 2018 року компанія активно розширюється у Львові розвиваючи Центр надання послуг та інтенсивно проводить набір у відділи аудиту, податків та консалтингу.

 

Teamvoy –  українська IT компанія, яка була заснована у Львові у 2014 році. Наша компанія займається web та mob розробкою повного циклу складних передових продуктів. Ми маємо велику експертизу в напряму fintech blockchain. Основні технології які ми використовуємо це: RoR, Java, Node.JS, Elixir, Swift, JS (React, Angular). Географія наших клієнтів – це США, Австралія, Гонконг, Европ

Відкриті вакансії та можливості стажування

Coca-Cola Hellenic Bottling Company – є одним із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв партнера The Coca-Сola Company.  Це сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня у 29 країнах, на 3 континентах, працюючи разом як єдина команда задля створення позитивних змін у тих громадах, частиною яких вони є. Забезпечення високої якості та безпеки продукції – найважливіший аспект діяльності компані, пріоритетний напрямок розвитку – зменшення впливу на навколишнє середовище

Відкриті вакансії та можливості стажування

ZONE 3000 – міжнародна IT компанія, яка спеціалізується на наданні сервісів і послуг для розробки програмних продуктів у напрямах доменів, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти. Команда налічує понад 2000 спеціалістів, які працюють над створенням сучасних програмних продуктів для користувачів усього світу. Компанія представлена в трьох містах України – у Львові, Харкові та Дніпрі. Посідає 10 місце в Топ-50 ІТ-компаній України за рейтингом DOU.

Відкриті вакансії та можливості стажування