Шановні студенти та випускники Університету!
Департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської обласної державної адміністрації запрошує молодих та креативних людей випробувати свої можливості та потенціал на державній службі, а також пройти двохмісячне стажування у державній установі.
Відповідно до звернення Департаменту з питань культури, національностей та релігії молоді спеціалісти можуть надсилати своє резюме для проходження конкурсного відбору на такі посади, як начальник управління у справах національностей, релігії та фінансово-планової роботи, а також п’яти головних спеціалістів:
– у сектор організаційно-кадрової роботи та проектів;
– відділ мистецтв та розвитку культури;
– відділ культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів;
– відділ релігій та національностей;
– відділ програм, заходів та фінансово-планової роботи.

Основна вимога – спеціалізована вища освіта за ОПР «Спеціаліст», «Магістр» відповідно до посади на яку Ви подаєте резюме. Щодо стажування, то його можна проходити маючи не повну вищу освіту, а саме ОКР «Бакалавр».

Резюме можна надсилати на електронну адресу: uklviv@ukr.net
Телефони для довідок: 261-25-64, 261-26-56