День кар’єри/Форум кар’єри мають на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.
Під час заходу студенти та випускники отримують знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримати консультації зі сторони представників комерційних компаній.
На вас чекає цікава панельна дискусія, тренінги, презентації, співбесіди, волонтерство, розіграші, конкурси, нетворкінг, євровікторина.
Для компаній це чудова нагода презентувати себе та можливості розвитку у ній. Ефективне спілкування з викладачами та налагодження контактів.

#ПоПрактикуємо?
У рубриці ми будемо висвітлювати і обговорювати питання, що пов’язані зпрактикою, стажуванням, а також коментарі молодих фахівців, які нещодавно працевлаштувалися. Вони ділитимуться своїми рекомендаціями та досвідом щодо ефективного працевлаштування. Розкажуть про умови праці, вимоги роботодавців – як на практиці застосовувати свої знання, які компетенції їм довелося освоювати, щоб якісно справлятися із своїми обов’язками, та поділяться секретами свого успішного робочого дня.

Майстерня кар’єри – це майданчик для зустрічі молоді і представників бізнесу, коучів та тренерів, які будуть працювати над однією метою – допомогти сучасній молодій людині реалізувати себе.
Мета: проведення тренінгів для студентів щодо успішної кар’єри, формування навичок міжособистіного спілкування.
Для кого: Для студентів, щоб вони могли зрозуміти реальні вимог ринку праці, як саме потрібно застосовувати свої вміння та навички.
Для роботодавців, у  діалозі з Університетом розвивати та навчати фахівців, які після закінчення навчання вже будуть адаптовані до робочого процесу, роботи в команді та з розвиненими лідерськими якостями і відповідальністю.
Для викладачів, щоб відчути ринок праці, зрозуміти вимоги до підготовки студентів, зрозуміти форму організації навчання і підходу до студентів, отримати мотивацію до саморозвитку.

 «Роботодавець і криза: зміни і нові можливості для молоді»,
як реакція на зовнішні зміни, які з нами відбуваються. В нашій Майстерні кар’єри онлайн часто лунали питання щодо майбутнього освіти та ринку праці. І ми переадресували їх нашим наших партнерам.
• Як вплинув карантин на бізнес у різних галузях? Як компанії бачать своє майбутнє?
• Чи змінилася кадрова політика компаній щодо найму студентів та випускників?
• Які нові можливості та виклики готує ринок праці в майбутньому для молодих людей? На розвиток яких компетенцій варто звернути увагу

«Дайджест можливостей» 
щотижнева рубрика для студентів та випускників у якій ми інформуємо про актуальні вакансії, стажування, волонтерство та нові проєкти і можливості для молоді.