День кар’єри ЄС – це проєкт Представництва ЄС, місією якого є інформування про шляхи професійного зростання і кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.
 
Метою проведення Днів кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.
 
Завданнями Днів кар’єри ЄС є:
🔹 Обговорення тенденцій на ринку праці; знань і навичок, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; знань і навичок, необхідних молодим підприємцям.
🔹 Поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС для формування світогляду учасників Днів кар’єри ЄС та широкої цільової аудиторії.
🔹 Розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту та інших soft skills.
🔹 Представлення кращих практик взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках.
🔹 Презентація можливостей навчання і стажування, підтримки бізнесу, досліджень, стартапів, які надаються Європейським Союзом в Україні.