Тренінг “Startup – від ідеї до власного бізнесу”

CEO Startup Depot. Lviv Business Incubator і координатор Startup Competition на Lviv It Arena Іван Дмитрасевич розповість про ефективні схеми вирощування стартапів: від ідеї до протопипу, від інвестицій до монетизації. Особлива увага – методології Lean. 

Тренінг «Освітні проекти ЄС Еразмус+ для молоді: Навчання в Європі – це реально»

Тренер Оксана Краєвська, кандидат політичних наук, доцент кафедри країнознавства і міжнародного туризму факультету міжнародних відносин, координатор проектів ЄС Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Тренінг «Стипендіальна програма німецької економіки для України»

Тренер: Андпій Гончарук
координатор німецької стипендіальної програми, Європейський офіс,
Торгово-промислова палата України.

Тренінг «Кар’єрні можливості та турбота про майбутнє молоді у європейській компанії»

Тренер: Ірина Дунаєвська,  керівник відділу навчання та розвитку персоналу міжнародної компанії CRH Україна.

Дискусійний клуб
“Чи є місце молоді України в європейському просторі?”

Ректор Мельник В.П. “Сьогодні потрібно формувати не тільки фундаметальну базу фахівців,а і орієнтуватися на ринок потреб та послуг,орієнтуватися на те,щоб наші навчальні програми були спрямовані на те,щоб молода людина вписувалась на запити роботодавця.Переконаний,що така зустріч буде мати дуже важливе значення, і ми з студентами та роботодавцями йдемо в правильному напрямку”.

Зубрицька М.О. “Студентам, щоб бути успішним на ринках праці Європи потрібно бути висококонкурентним, а це означає знання мов, креативність, критичне мислення, вміння працювати в групах. І тут питання до змісту освіти: як ми це культивуємо, як це робимо? Історія успіху українських студентів залежить не тільки від теоретичних знань, а й від стажування, практики”

Москаленко А.О.
“Знання є первинними, комунікативні навички теж важливі, але ще більш важливою є еко-система, тобто де є місто, компанії, студенти, університет. І основним тут є студент, тому що сьогодні він- студент, завтра працівник компанії, післязавтра – директор”.

Луцишин М. “Сьогоднішня молодь є тією молоддю, яка має по-перше – свободу, по-друге –бажання щось робити і по – третє – креативність. І що заважає таким людям залишатись тут – це страх. Наше завдання створювати умови безпеки, щоб молоді люди могли креативити в нашій країні.”

Околович Р. “Зробити себе конкурентоспроможними: знання іноземних мов, відповідальність, здобуття досвіду через стажування. Вміння аналізувати, презентаційні навички, перетворення ідеї бізнес-план, працелюбство і відважність заглибитися у свою спеціальність на пару років, щоб набратися досвіду.”

Аліція Расмус.
“Впродовж навчання в університеті студенти здобувають досвід у комунікаціях, роботи в групах, це ті компетенції, які потрібні роботодавцям. Робота поза навчанням надає можливості для підготовки для ринку праці.”

Ярмарок вакансій