SMART HR – чотирьох денний інтенсивний курс для студентів, які навчаються за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” освітньо-професійною програмою “Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах”, а також інших спеціальностей, які дотичні до HR напрямку. Долучившись до курсу SMART HR активні учасники здобудуть практичний досвід, який стане незамінним під час подальшого навчання чи майбутнього працевлаштування.

Тематика та практична робота у таких напрямках, що поєднує HR сфера:

  • Ринок праці
  • Бренд роботодавця
  • Законодавство у сфері HR та органах державної влади
  • Рекрутинг та підбір персоналу
  • Оцінювання персоналу
  • Мотивація персоналу
  • Ситуативне лідерство

Формат проведення

  • Офлайн навчання на базі Факультету управління фінансами та бізнесом та на локаціях співорганізаторів.
  • Перша частина денного заняття – це інформаційно-теоретичний матеріал.
  • Друга частина заняття – робота над практичними кейсами та їх вирішення

Ментори та спікери курсу SMART HR – це кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід у HR сфері:

Абраменко Оксана Андріївна – заступниця директора з питань рекрутингута аналітичних досліджень «Львівської консалтингової групи».

Івашина Мар’яна Миколаївна – керівниця служби навчання і розвитку АТ «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом ЛМР.

Яремчук Богдана Андріївна –  в.о Начальника управління персоналом Львівської міської ради, заступник начальника управління-начальник відділу підбору та оцінки персоналу управління персоналом Львівської міської ради, юрист з трудових питань.

Гурова Людмила Михайлівна – керівниця департаменту по роботі з персоналом ТОВ «Транс-Сервіс-1».

Книжицька Катерина Павлівна – директорка ТзОВ «МАКРО КОНСАЛТИНГ ГРУП».

Цвіркун Галина Богданівна – HR-директорка міжнародного поштово-логістичного холдингу Meest (CHRO «Meest Group»).

Шахова Оксана – Founder&Co-owner Lviv HR Solutions  та співавторка першої україномовної книги про HR “Сила HR. Як досягати цілей в бізнесі”, а також виходить у ТОП 3 HR інфлюенсерів України.

Заняття тривалістю по 4 год. (1,5 теорії + 2,5 год майстер-клас/кейс).

Навчання відбувається на безоплатній основі.

Активні учасники курсу мають шанс отримати сертифікати. Для цього необхідно відвідати більше 80% занять.

Для участі у курсі SMART HR необхідно зареєструватися. Кількість учасників обмежена!

Тривалість навчання з 21 по 24 лютого 2023 року.

Допомогти студентам засвоїти теоретичні знання, які вони отримали під час навчання та на основі практичної роботи і завдань із кейсами набути практичних навичок у напрямку HR сфери.

Сприяти залученню компетентних HR фахівців до перегляду та оновлення освітніх програм, а також кваліфікованих вимог, як основних стейкхолдерів і партнерів.

На базі практичних інструментів та основних HR-процесів сформувати у молоді розуміння ролі HR  в компанії.

Курс розроблений з метою покращення взаємодії із основними стейкхолдерами освітніх програм, а також  трансформації навчальних планів відповідно до вимоги ринку праці. Серед основних завдань курсу у діалозі із роботодавцями напрацювати нові і якісні зміни щодо підготовки здобувачів освіти, а також включити в програму дисципліни  сучасні інструменти і підходи,  що дають можливість отримати необхідні фахові компетенції здобувачам освіти та вдало стартувати свою професійну кар’єру.

Студенти 2-4 курсу Факультету управління фінансами та бізнесом кафедри Економіки та публічного управління, а також викладачі і студенти інших факультетів, які прагнуть отримати досвід у сфері HR.

Партнерами курсу SMART HR, що проводиться на базі Львівського університету є Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради.

Координатори курсу SMART HR:

Капленко Галина Вікторівна – завідувачка кафедри економіки та публічного управління Факультету управління фінансами та бізнесом ЛНУ ім. І. Франка

Івашина Мар’яна Миколаївна – керівниця служби навчання і розвитку АТ «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом ЛМР

Сновидович Ірина Григорівна – керівниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка