EU Career Day | День кар’єри ЄС 2023 – проєкт Європейського Союзу, місією якого є інформування про шляхи професійного зростання і кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.
Цільовою аудиторією нашого заходу є студенти та випускники, які перебувають у активному пошуку місця праці та представники компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проектів, для яких це чудова нагода поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.
День кар’єри ЄС – це подія, меганасичена цікавими заходами, форматами, учасниками та яскравими враженнями.
На вас чекає цікава панельна дискусія, тренінги, презентації, ярмарок вакансій, співбесіди, волонтерство, розіграші, конкурси, нетворкінг, євровікторина та багато іншого.

 
  
Роботодавці та партнери ЛНУ ім.І.Франка мають чудову нагоду приєднатися до проєкту Європейського Союзу, місією якого є інформування про шляхи професійного зростання і кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Адже Європейський вимір – напрямок розвитку нашої Держави!
Тому запрошуємо представників компаній-роботодавців долучатися до нашої події.
День кар’єри ЄС для роботодавців -це гарна можливість представити свою компанію та сформувати до неї лояльність серед університетської спільноти, поспілкуватися із студентами та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду, поспілкуватися із колегами, взяти участь у дискусії щодо майбутнього ринку праці.
Ставайте частиною активних та ініціативних!

 
 
Чому студентам варто долучитись до
EU Career Day | День кар’єри ЄС 2023?
Бо це – чудова нагода :
• отримати безкоштовні практичні поради щодо вибору місця праці,
• здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички,
• отримати інформацію про програми практики, вакансії для студентів від провідних європейських та українських компаній і подати своє резюме,
• навчання і стажування за кордоном;
•отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

Ставайте частиною активних та ініціативних!

 

Шановні колеги-викладачі! 17 жовтня 2023 року у стінах нашого Університету стартуватиме черговий День кар’єри ЄС .
У події візьмуть участь компанії-роботодавці, які мають багато цікавих пропозицій щодо працевлаштування, програми практики і стажування для студентів. Проте для нас також є дуже важлива участь і долученість викладачів до нашого заходу. Тому запрошуємо вас приєднуватися, адже це чудова можливість для вас:
• знайти цінні контакти у бізнесі;
• зрозуміти сучасні вимоги ринку праці;
• адаптувати навчальний матеріал до цих вимог;
• отримати готові кейси для навчання; • поспілкуватися із колегами та бізнесом;
• взяти участь у дискусії щодо майбутнього ринку праці.
На вас чекає цікава панельна дискусія “Професійний розвиток та європейська інтеграція”, тренінги, презентації, ярмарок вакансій, розіграші, конкурси, нетворкінг і багато іншого.. Отож запрошуємо вас реєструватися на онлайн-подію та бути активним її учасником!

Також маємо бонус для активних учасників Дня кар’єри ЄС! На основі матеріалів дискусії та тренінгів, буде розроблено онлайн-анкету. Відповідно до ваших результатів (не менше 75% правильних відповідей) у вас буде можливість отримати Сертифікат учасника. І вам просто необхідно приєднатися і долучатися. Ставайте частиною активних та ініціативних!

Координатори: 

Наталія Антонюк – керівник ІЦ ЄС
 Ірина Сновидович – керівник Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380955944134;
Анна Вінніцька – фахівець Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380679459868.

Маєте запитання чи пропозиції щодо участі? Тоді пишіть сюди: lnucareerforum@ukr.net