Почався навчальний рік – розвивайся разом з “Майстернею кар’єри”! Під час осені було проведено 8 тренінгів, під час яких ми поговорили про з провідними фахівцями про роботу в команді, управління емоціями, можливості для розробників, аудит, комунікацію, прокрастинацію і ще багато цікавого! 

Програма тренінгів:

  1. Система контролю версій. Основи GIT, Teamvoy
  2. Публічний виступ, KPMG Ukraine
  3. Робота з прокрастинацією, ZONE3000
  4. Ключові критерії та особливості ефективної комунікації, Coca Cola.
  5. Avalon Development: Управління фінансами
  6. Юридичний супровід стартапу в девелопменті, Avalon
  7. Командоутворення, PWC Lviv SDC
  8. Цифрова трансформація аудиту, EY Ukraine

Можливості від учасників Майстерні кар’єри

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.

Avalon– це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, в якій рушійним механізмом стали не лише креслення та реалізація проектів, а команда та душа компанії.

ZONE3000 входить до рейтингу ТОП-10 найбільших ІТ-компаній в Україні. Наші представництва знаходяться у трьох українських містах: Харкові, Дніпрі та Львові, проте ми постійно зростаємо та готові співпрацювати зі спеціалістами з усієї України.

Teamvoy! Ми – українська IT компанія, яка була заснована у Львові у 2014 році. Наша компанія займається web та mob розробкою повного циклу складних передових продуктів. Ми маємо велику експертизу в напряму fintech blockchain.