![300x300](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/300x300.png)
![aiesec_base_logo_by_ahzog-d3er762](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/aiesec_base_logo_by_ahzog-d3er762-300x45.jpg)
![COMARCH_LOGO](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/COMARCH_LOGO-300x47.png)
![DMP_logo (1)](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/DMP_logo-1-300x166.png)
![Emblem_KMDSH_png](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Emblem_KMDSH_png-300x112.png)
![gameloft-logo-vector](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/gameloft-logo-vector-300x202.png)
![Intetics_LOGO_Orange on white background](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Intetics_LOGO_Orange-on-white-background-300x130.jpg)
![JTI_Logo_RGB](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/JTI_Logo_RGB-300x273.jpg)
![k3azAS_LK0g](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/k3azAS_LK0g-300x300.jpg)
![KPMG](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/KPMG-300x222.jpg)
![kredobank_logo](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/kredobank_logo.jpg)
![](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/logo-GL.png)
![logo GS](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/logo-GS.png)
![](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/logo.jpg)
![Logo_WDL_Final](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Logo_WDL_Final-300x142.jpg)
![logo-logos](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/logo-logos-1-300x83.jpg)
![lvivska_oblasna_derzhavna_administraciya_logo](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/lvivska_oblasna_derzhavna_administraciya_logo-300x300.jpg)
![Runway-logo-color](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Runway-logo-color-300x77.png)
![WDL_logo](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/WDL_logo-300x180.jpg)
![Логотип PrimoCollect](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Lohotyp-PrimoCollect.png)
![Софт-серв](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/Soft-serv-300x70.png)
Упродовж дня студенти Університету мали нагоду відвідати тренінги. Перший був присвячений програмі ЄС – Еразмус +. Дуже цікаво було послухати надихаючі та емоційні виступи студентів, які брали участь у програмі. Вони розповідали про свій досвід та знання, які вони отримали завдяки програмі Еразмус+. Координатором програми у Львівському Університеті та тренером була Оксана Краєвська.
«Відеорезюме та співбесіда онлайн» дуже актуальні та необхідні навики для тих хто у пошуку роботи і хоче вирізнятися серед маси інших кандидатів. Натхненними тренерами були Мар’яна Лісовська – викладач англійської мови онлайн та інтернет-підприємиця, автор онлайн- курсів, засновник та організатор всеукраїнської конференції викладачів іноземних мов TUTOR’S FORUM і Зоряна Плахотнюк – заступник начальника відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ, тренер, профконсультант.
Глобальні кар’єрні виклики для молоді
Володимир Мельник: «Переконаний, що сучасні університети повинні забезпечувати не лише якісну підготовку фахівців, а й максимально удосконалювати навчальний процес, аби він відповідав вимогам провідних міжнародних установ і компаній. Також з впевненістю можна говорити, що навчальні плани і програми не можуть бути зорієнтованими лише на майбутній фах наших студентів – Університет повинен давати молоді ті необхідні компетентності, які дозволятимуть їй адаптовуватись до динамічних умов сучасного і навіть майбутнього ринку праці»
Наталія Антонюк: “«Ви маєте не лише старанно вчитися, а й планувати свою майбутню кар’єру. Для цього вам потрібно чітко встановлювати пріоритети, визначати цілі і докладати зусиль для того, аби у майбутньому отримати ту роботу, яка приноситиме вам задоволення. Бо тільки так ви зможете побудувати по-справжньому успішну кар’єру»
Ірина Сновидович: “Основне завдання цього заходу, та меседж, який ми хочемо донести до учасників, що в нашій державі є дуже хороші можливості для молоді: навчання, стажування, працевлаштування, із гідними зарплатами, умовами праці та перспективою розвитку. На Дні кар’єри ЄС присутні молоді люди, які готові поділитися своїм успішним досвідом та змотивувати молодь до нових, хороших змін у державі.”
Маріанна Кохан: “Ми не знаємо яким буде світ через декілька років, коли ви станете активними учасниками ринку праці. Але ми намагаємося реагувати на виклики цього динамічного світу і хочемо допомогти вам краще зорієнтуватися у вимогах, які зараз є до сучасних фахівців, допомогти змінити ваше життя на краще, а відтак і змінити на краще нашу країну»