КомпанійСтудентівЛокації

“День кар’єри ЄС” – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

 


Упродовж дня студенти Університету мали нагоду відвідати тренінги. Перший був присвячений програмі ЄС – Еразмус +. Дуже цікаво було послухати надихаючі та емоційні виступи студентів, які брали участь у програмі. Вони розповідали про свій досвід та знання, які вони отримали завдяки програмі Еразмус+. Координатором програми у Львівському Університеті та тренером була Оксана Краєвська.


«Відеорезюме та співбесіда онлайн» дуже актуальні та необхідні навики для тих хто у пошуку роботи і хоче вирізнятися серед маси інших кандидатів. Натхненними тренерами були Мар’яна Лісовська – викладач англійської мови онлайн та інтернет-підприємиця, автор онлайн- курсів, засновник та організатор всеукраїнської конференції викладачів іноземних мов TUTOR’S FORUM і Зоряна Плахотнюк – заступник начальника відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ, тренер, профконсультант.

Глобальні кар’єрні виклики для молоді


Володимир Мельник: «Переконаний, що сучасні університети повинні забезпечувати не лише якісну підготовку фахівців, а й максимально удосконалювати навчальний процес, аби він відповідав вимогам провідних міжнародних установ і компаній. Також з впевненістю можна говорити, що навчальні плани і програми не можуть бути зорієнтованими лише на майбутній фах наших студентів – Університет повинен давати молоді ті необхідні компетентності, які дозволятимуть їй адаптовуватись до динамічних умов сучасного і навіть майбутнього ринку праці»

Наталія Антонюк: “«Ви маєте не лише старанно вчитися, а й планувати свою майбутню кар’єру. Для цього вам потрібно чітко встановлювати пріоритети, визначати цілі і докладати зусиль для того, аби у майбутньому отримати ту роботу, яка приноситиме вам задоволення. Бо тільки так ви зможете побудувати по-справжньому успішну кар’єру»

Ірина Сновидович: “Основне завдання цього заходу, та меседж, який ми хочемо донести до учасників, що в нашій державі є дуже хороші можливості для молоді: навчання, стажування, працевлаштування, із гідними зарплатами, умовами праці та перспективою розвитку. На Дні кар’єри ЄС присутні молоді люди, які готові поділитися своїм успішним досвідом та змотивувати молодь до нових, хороших змін у державі.”

Маріанна Кохан: “Ми не знаємо яким буде світ через декілька років, коли ви станете активними учасниками ринку праці. Але ми намагаємося реагувати на виклики цього динамічного світу і хочемо допомогти вам краще зорієнтуватися у вимогах, які зараз є до сучасних фахівців, допомогти змінити ваше життя на краще, а відтак і змінити на краще нашу країну»