![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Запрошуємо представників компаній-роботодавців долучатися до нашої поді, адже це – чудова нагода поспілкуватися зі студентами та випускниками, поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців у вашій компанії, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.
Для студентів – це унікальний досвід, корисні знайомства, можливість подати своє резюме та знайти роботу, тісніше поспілкуватися з представниками бізнесу та потенційними роботодавцями, знайти відповіді на питання щодо самореалізації та кар’єрного зростання.
Реєстраційна форма для відвідувачів (студенти, аспіранти, випускники, викладачі, учні та інші зацікавлені): https://cutt.ly/qPuUMWn
Координатори Форуму кар’єри: Ірина Сновидович – керівник Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380955944134;
Анна Вінніцька – фахівець Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380679459868.
Маєте запитання чи пропозиції щодо участі, тоді пишіть: lnucareerforum@ukr.net