❗️Шановні учасники, ми повинні повідомити, що проєкти, які ми готували для вас на цей навчальний семестр:
📌CV Awards
📌Форум кар’єри
Перенесені! Ми віримо, що зможемо з вами зустрітися вже у новому навчальному семестрі під мирним небом❤️
Зараз ми підготували для вас змінений проєкт «Фокус на Успіх & Перемогу»
Більше інформацій шукайте у нас на сторінці!
Віримо в перемогу🇺🇦

ФОРУМ КАР’ЄРИ у Львівському університеті – дієвий майданчик співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та самоврядування для пошуку нових моделей взаємодії трикутника “держава-освіта-бізнес” з метою їх зближення у реаліях сучасного ринку праці.

Запрошуємо представників компаній-роботодавців долучатися до нашої поді, адже це – чудова нагода поспілкуватися зі студентами та випускниками, поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців у вашій компанії, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.

Бажаєте стати учасником події, тоді реєструйтесь: https://cutt.ly/gPuIyKO

Для студентів  – це унікальний досвід, корисні знайомства, можливість подати своє резюме та знайти роботу, тісніше поспілкуватися з представниками бізнесу та потенційними роботодавцями, знайти відповіді на питання щодо самореалізації та кар’єрного зростання.

Дуже сподіваємося, що ставши активними учасниками нашої  події, викладачі матимуть можливість глибше зрозуміти потреби сучасного ринку праці, вимоги потенційного роботодавця до студента як майбутнього працівника, тісніше поспілкуватися з колегами і бізнесом та адаптувати навчальний матеріал до потреб і вимог роботодавця.
 

Реєстраційна форма для відвідувачів (студенти, аспіранти, випускники, викладачі, учні та інші зацікавлені): https://cutt.ly/qPuUMWn

Координатори Форуму кар’єри: Ірина Сновидович – керівник Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380955944134;
Анна Вінніцька – фахівець Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380679459868.
Маєте запитання чи пропозиції щодо участі, тоді пишіть: lnucareerforum@ukr.net