EU Career day 2019

У дзеркальній залі відбулась панельна дискусія про:
– основні світові/європейські тренди в питаннях професійних компетенцій, сучасні тенденції щодо знань та навичок, які потребує ринок праці.
– те, як сучасні університети можуть задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах та формувати українську професійну спільноту
– роль і можливості мереж ЄС у створенні молодіжного нетворкінгу, інформуванні молоді про освітні та професійні можливості
– ситуація на ринку праці регіону.

Тренінги:
1. «Стажування та практика в Німеччині: від заявки до стипендії» Андрій Гончарук – координатор стипендіальної програми німецької економіки для України GIZ.
2. «Кар’єрні можливості міжнародних компаній в Україні для молоді»
JTI Україна
TICKETS.UA
DMP Development Group
Fillipp Morris Україна
Leobit
3. «Erasmus+ для студентів: історії успіхів та лайфхаки» Оксана Краєвська – координатор проектів ЄС Еразмус+ у ЛНУ ім. І. Франка.

Основною частиною насиченого кар’єрного дня був Ярмарок кар’єри ЄС, під час якого понад 40 компаній, молодіжних громадських організацій і проектів, кадрових й освітніх платформ презентували у холі Університету свої пропозиції та можливості для молоді. Провідні роботодавці регіону та України з різних секторів економіки представили вакансії для студентів, розповідали про можливості стажувань практики і заохочували студентів залишити свої резюме для майбутнього успішного працевлаштування.

компанії