Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників за допомогою Work.ua. Ми робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам’ятався як найзручніший, найшвидший та найефективніший сайт з працевлаштування.

У рамках EU Career Day 2020  відділ запросив провести вебінар представника Work.ua “Як написати ідеальне резюме”, спікерка Олександра Лєтова — HR-маркетолог Work.ua. 4 роки в компанії.

Robota.ua. Наша місія – допомагати пошукачам та роботодавцям знаходити один одного якомога швидше, простіше та з найменшим стресом. Для пошукачів — це можливість швидко знайти бажану роботу

STUDLAVA – це онлайн-спільнота активних, ініціативних, впевнених в собі студентів, які хочуть отримувати практичні навички під час навчання.


Jooble – це міжнародний сайт з пошуку роботи, яким щодня користуються мільйони людей в 71 країні світу. Компанія постійно працює над тим, щоб процес працевлаштування був максимально комфортним та швидким, як для пошукача, так і для роботодавця.

Jobs.ua— всеукраїнський портал безмежних можливостей пошуку роботи і підбору персоналу

DOU — сайт для IT-сфери, «Перша робота» ідеально підходить для початківців і тих, хто планує перейти у цю сферу.

LinkedIn допомагає знаходити актуальні вакансії, що відповідають вашим навичкам та кваліфікації. Ви можете або виконати пошук вакансії у полі пошуку у верхній частині головної сторінки LinkedIn, або перейти безпосередньо на сторінку «Вакансії» для подальшого пошуку вакансій та подання на них заявок