Форум кар’єри 2024 – це масштабна щорічна
офлайн-подія, під час якої учасники матимуть змогу зрозуміти потреби сучасного ринку праці, вимоги потенційного роботодавця до студента як майбутнього працівника, поспілкуватися з представниками бізнесу та подати своє резюме, можливо, навіть отримати пропозиції від роботодавців, а також знайти відповіді на питання щодо самореалізації та кар’єрного зростання

 
 
Вітання усім активним студентам! 
 
 Форум кар’єри – це чудова можливість для вас: 
•тісніше поспілкуватися із представниками бізнесу, потенційними роботодавцями та знайти корисні знайомства
 • отримати безкоштовні практичні поради від фахівців щодо самореалізації та кар’єрного зростання 
• здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички 
• отримати інформацію про програми практики, вакансії для студентів від провідних європейських та українських компаній 
•можливість подати своє резюме та знайти роботу
 
 А ще у рамках події “Форум кар’єри” вас очікує конкурс студентського резюме CV Awards 2024 Конкурс студентського резюме

 

 

CV Awards – це конкурс студентського резюме у рамках події “Форум кар’єри”, що відбувається онлайн у Львівському університеті спільно з компаніями-роботодавцями. Роботодавці обиратимуть власника найкращого резюме та мотиваційного листа, що написане для вакансії, яку вони опублікували для участі у Форумі кар’єри. Аналіз найкращого резюме та мотиваційного листа з усіх отриманих проводитимуть незалежні експерти -тренери.


Ця подія стане прекрасною можливістю для вас, роботодавці, репрезентувати свою компанію серед університетської спільноти, поспілкуватися із здобувачами освіти та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду і обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії. Тут ви зможете поділитися своїми рекомендаціями для кар’єрного зростання молоді та поспілкуватися із колегами і партнерами.

У програмі заходу:
– представлення компанії;
– дискусії про ринок праці, компетенції майбутнього, працевлаштування та кар’єрне зростання для молоді;
– ярмарок вакансій;
– воркшопи та тренінги.

Тож, якщо Ви компанія, якій цікава співпраця із Львівським університетом, а також прагнете залучити у свою команду молодих та активних працівників, то реєструйтеся та приєднуйтеся до участі у Форумі кар’єри 2024.