Зовсім нещодавно, наприкінці жовтня, Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету продовжив реалізацію ще одного цікавого проєкту “Роботодавець зсередини“. До пандемії та повномасштабної війни відділ часто організовував такі екскурсії та зустрічі для студентів на виробництві та в офісах компаній. У такий спосіб молодь мала змогу познайомитися із професію зсередини та запитати безпосередньо у фахівців про особливості їхньої роботи. Тематику та план екскурсій погоджували відповідно до запиту студентів та можливостей компаній.

Отож цього разу студенти мали нагоду завітати на виробництво та поспілкуватися із представниками компанії  “Концерн Хлібпром“. Учасниками такої зустрічі стали студенти економічного факультету та факультету управління фінансами та бізнесом. Окрім екскурсії по виробництву, яку для студентів проводив директор заводу – Гринявський Остап Романович, учасники також мали нагоду поспілкуватися із представниками відділу  маркетингу, відділу зв’язків з громадськістю та HR  підрозділом і детальніше дізнатися про специфіку роботи цих підрозділів. Не менш важливо й те, що студенти дізналися про можливості працевлаштування та програми стажування, які пропонує компанія.

Вважаємо, що такі екскурсії та зустрічі – це гарна нагода для студентів подолати бар’єр невпевненості та відважно поспілкуватися із представниками компанії. А ще це чудова можливість запитати усе, що цікавить і розвідати усі деталі та особливості роботи компанії, розглянути офіс та побувати на виробництві й дізнатися особливості різноманітних процесів і навіть невеличких таємниць. Такі зустрічі є також важливими для Університету, адже  зміцнюють співпрацю і взаємодію з компаніями, які є основними стейкхолдерами в освіті.

Насамкінець хочемо висловити подяку від Львівського університету Концерну “Хлібпром” та керівнику відділу з підбору персоналу у компанії Оксані Процик за гарне партнерство, відкритість та чудові можливості для молоді!