Першим гостем рубрики стала міжнародна компанія PwC, що працює у сфері консалтингу та аудиту. Запрошеною спікеркою-представницею була Антоніна Курець, HR Senior Manager з багаторічним досвідом у рекрутингу, яка провела практичний воркшоп на тему успішного працевлаштування. Разом зі студентами вона наживо обговорила шляхи побудови кар’єри ще з університету, а також надала молоді рекомендації щодо співбесід, написання резюме, проходження випробувального терміну та інших питань, які цікавили слухачів. Всі присутні також мали змогу попередньо прикріпити своє резюме, почути експертну думку щодо його структури наповнення та взяти участь у симуляції співбесіди. Найактивніші учасники зустрічі отримали символічні подарунки від компанії PwC.

Нова зустріч в Open Space Львівського університету з компанію Nexia DK. Auditors & Consultants у рамках рубрики «За кавою про кар‘єру» від Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету.
Студенти, які зацікавилися офлайн зустріччю почули про можливості для старту та розвитку молодих спеціалістів в аудиті та дотичних напрямах.
Запрошеним спікером-представником компанії був Роман Білик, керуючий партнер компанії з багаторічним досвідом аудиту й не тільки.
Разом зі студентами обговорили наживо шляхи побудови кар’єри ще з університету, а також можливості професійного розвитку з теоретичної бази.

Нова зустріч в Open Space Львівського університету з компанію SEM Technology у рамках рубрики «За кавою про кар‘єру» від Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету.
Запрошеним спікером-представником компанії був директор SEM Technology Володимир Ковтуненко.
Студенти під час зустрічі обговорили кар’єрний шлях представника, більше дізналися про важливість участі під час навчання у різних університетських заходах. При обговоренні написання резюме учасники не тільки розглянули запропоновані, а й поспілкувалися про написання резюме закордоном. При імітації співбесіди, студенти більше дізналися про вакансію проджект-менеджера, як говорити про зарплатні очікування та як уникнути страху звільнення. Окремо учасники торкнулися теми економічного клімату в Україні, особливості роботи ФОП, Володимир Ковтуненко дав поради щодо кар’єрного розвитку та можливостей для власної справи.

Для компаній, які бажають прийняти участь у новій рубриці: lnucareeroffice@gmail.com