Зважаючи на обставини сьогодення, Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом змінює та оновлює формат своєї роботи.

Зокрема, у відділі стартує нова рубрика “БІЗНЕС В УМОВАХ ВІЙНИ: АНАЛІТИКА  І ПРОГНОЗИ”.
Мета рубрики: дізнатися, як у час воєнного стану продовжує працювати вітчизняний бізнес і компанії, а також напрямки чи сфери у яких вони функціонують, які прогнози експертів щодо подальшого розвитку їх компанії. Також ми хочемо підтримати та інформувати молодь, студентів і університетську спільноту про вітчизняні компанії, які продовжують працювати  і в такий спосіб докладаються та підтримують національну економіку.
Зараз ми звідусіль чуємо про важливість функціонування та розвитку економічного фронту, його значимість на шляху до нашої перемоги. Тому і пропонуємо ближче познайомитися із тими, хто формує наш економічний тил – українським бізнесом. Як він живе в умовах воєнного стану?

EY Ukraine — міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Компанія має понад 700 офісів і близько 300 тисяч співробітників у 152 країнах та входить до четвірки найбільших у світі аудиторських та консалтингових компаній. Свою роботу в Україні EY почала у 1991 році, наразі має офіси у Києві та Львові. До війни загальна кількість працівників в Україні була близько 700 людей, які обслуговували сотні українських підприємств та міжнародних корпорацій.

В умовах воєнного стану Львівський обласний центр зайнятості працює у штатному режимі й надає соціальні послуги як працедавцям, задля укомплектування заявлених вакансій, так і шукачам роботи з метою повернення їх до трудової діяльності.

Діяльність Coca-Cola HBC зараз – це важливий елемент, який впливає на роботу усього алгоритму з ефективного відновлення нашої економіки. Бо наша перемога у війні залежить також і від функціонування бізнесу, який дозволяє українцям забезпечувати себе та підтримувати Збройні сили.

Львівський міський центр зайнятості (ЛМЦЗ) завжди був надійною ланкою зв’язку між працедавцями та пошукачами роботи. Адже функції центру – це цілий комплекс послуг, що спрямований на покращення ситуації із зайнятістю населення у місті.

Genesis — одна з найбільших продуктових ІТ компаній України. Це екосистема з понад 15 бізнесів, що працюють у таких напрямах: новинні онлайн-медіа, класифайди, мобільні ігри та застосунки, R&D, інвестиції. Понад 3000 спеціалістів створюють продукти, якими користуються мільйони людей у всьому світі.