KPMG в Україні​

21 червня 2023 року відбулася зустріч студентів економічного факультету , які навчаються за освітніми програмами “Менеджмент організацій та адміністрування” та “Підприємництво, організація бізнесу та торгівлі” із Максимом Войцеховським-директором, керівником напряму з надання податкових та юридичних консультаційних послуг у західному регіоні KPMG в Україні.
KPMG International – це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги бізнесу. Студенти мали нагоду поспілкуватися із керівником львівського офісу KPMG, поставити питання, котрі їх цікавлять, та отримали запрошення відвідати офіс компанії для ознайомчої екскурсії.
Також Maksym Voytsekhovsky розповів про безкоштовний курс з аудиту, який організовує компанія. Інтенсивний курс буде корисним та цікавим для молоді щоб попратикувати свої фахові компетентності та навики, а також дізнатися про: – чим займаються аудитори, які ключові hard та soft skills для аудитора; – які існують типові помилки фінансової звітності під час роботи, як їх уникнути; – що потрібно знати, щоб стати професіоналом у сфері Аудиту – поринеш в таємничий світ Excel. Найкращі випускники програми отримають Сертифікати KPMG в Україні про проходження Курсу та можливість подальшого працевлаштування в KPMG в Україні.

 

Галичфарм

Спільно з Галичфарм 13 червня ми провели зустріч в рамках проєкту “Роботодавець зсередини” для студентів. Маємо чимало позитивних емоцій від екскурсії, бо мали змогу відвідати потаємні від інших місця.
 Наші студенти бачили виробництво, слухали про історію заснування фармацевтичної компанії й теперішній розвиток, а ще про плани на майбутнє. З Вами ми поділимося частинкою того, що дізналися про Галичфарм:
Найінновативніше підприємство на заході Україні
Входить у п’ятірку фармацевтичних компаній України
Продукція продається у 10 країн світу
Отримали нагороду “Незламний експортер Львівської області”
Налічує понад 900 працівників у Львові
Галичфарм багаторічний партнер нашого відділу, який активно співпрацює з університетом та пропонує можливість стажування та працевлаштування

 

ОККО

07.06.2023 у рамках проєкту “Роботодавець зсередини” Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом відбулася екскурсія до головного офісу ОККО. Студенти  мали можливість дізнатися більше про роботу та стажування в компанії ОККО. Впродовж зустрічі Ольга Безпалюк – HR business partner та Любов Шинкарьова – старший фахівець із розвитку бренду роботодавця розповідали студентам про корпоративну культуру, спільний благодійний проєкт “ОКО ЗА ОКО”, “О!Кар’єра”, відкриті вакансії та вимоги до молодих спеціалістів.
До зустрічі приєдналися Софія Луць – керівник відділу маркетингу Fishka, яка дуже цікаво та мотивуюче розповіла про свій кар’єрний ріст та досягнення цілей, а також студенти більше дізналися особливості роботи при побудові програми лояльності Fishka та торкнулися теми резюме.
Марія Заньчак – фахівець з аналітики, яка працює 5 місяців в ОККО та є ще студенткою, поділилася своїм досвідом при проходженні співбесіди в компанію, які програми використовуються у її роботі, наголосила на знаннях Excel, додала, що компанія ОККО відкрита для студентів та надає можливості поєднувати навчання і роботу.
Дякуємо компанії ОККО за активну співпрацю та можливості для молоді!