Design your future

 

 

Аліна Вільховська детально розповіла про особливості конфліктів, їхні види та стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях, про техніки психологічного айкідо (техніка зовнішньої згоди, техніка уточнення, техніка зіпсованої платівки, техніка формулюючих запитань, техніка акценту та переваги).

 

 

 

 Світлана Нагорна на тренінгу студенти мали змогу попкратикувати та вдосконалити навички роботи в Excel. Дізналися про комбінації клавіш, що значно полегшують роботу з великими та звичайними файлами, 1,5 години було замало для такого насиченого тренінгу з практичними завданнями.

 

 

 

На тренінгу слухачі мали можливість ознайомитися з аналізом сучасного ринку праці у львівському регіоні. Також спікерка детально розповіла про підбір та адаптацію персоналу, кадрове адміністрування, мотиваційні аспекти, навчання і розвиток персоналу, та наводила приклади їх застосування у компанії «Артеріум».

 

 

 

Еліна Сафонова детально розповіла як емоції та мотивації допомагають або заважають роботі. Під час онлайн-трансляції розглянули таблиці поколінь, спікерка розповіла про особливості мотивації, емоційне вигорання та методи його подолання, розглянули емоційний інтелект і ставлення правильних пріоритетів у роботі. 

 

 

Анастасія Дріжук структуровано розповіла про публічні виступи, як отримувати задоволення від власних публічних виступів, які методи спікер застосовує у своєму житті, щоб позбутися страху перед публікою, як контролювати хвилювання на рівні тіла та емоцій. 

 

Мар’яна Олійник розповіла як будувати міцні і надійні стосунки з новими та постійними клієнтами, як виявляти потреби потенційного покупця. На тренінгу було подано працюючі інструменти продаж, які слухач зможе відразу впевнено використовувати у будь-якій галузі при роботі з клієнтами.