GUTT.UP (German-Ukrainian Transfer Technology University Partnership) – спільний проєкт у рамках програми «DIES-партнерства ЗВО «Діалоги про інноваційні стратегії вищої освіти», який реалізується Університетом імені Юліуса Максиміліана (Вюрцбург, Німеччина) разом з українськими партнерами Київським академічним університетом (КАУ) та Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ ім. І. Франка). Проєкт фінансується Німецької службою академічних обмінів (DAAD) та має на меті сприяти розвитку ефективних та відкритих університетів у Німеччині та Україні.

Innovative university education and management

Воркшоп орієнтований на
1. Покращення якості та актуальності навчальних програм в університетах-партнерах. Розширення пропозиції та змісту курсів у сфері міждисциплінарного трансферу технологій у формі традиційного, змішаного та дистанційного навчання.
2. Зміцнення інституційного управління університетом для трансферу технологій з розвитком лідерських навичок.
3. Отримання досвіду міжнародного співробітництва у сфері інноваційного розвитку.
У програмі воркшопу презентації, виступи, екскурсія, стратегічна сесія.

Creating Impact with Science Marketing / DIES Webinar Series

Незважаючи на те, що ми живемо у світі, де знання керують прогресом, багатьом вченим, університетам та науково-дослідним організаціям досі важко успішно пояснити та оприлюднити свою діяльність. Багато розробок не знаходять підтримки та належне місце у житті суспільства саме через невміння дослідників донести свою ідею. З метою заповнити цю прогалину партнери організовували серію воркшопів на тему наукового маркетингу
15.06.2020.Part I Communication ConceptSpeaker: Rebekka Steinmann
17.06.2020 Part II Social Media Tools and Services
30.06-2020 Part III Sustainable Research Strategy and Funding

German-Ukrainian Technology Transfer Conference

Конференція спрямована на обмін досвідом університетів-партнерів у галузі трансферу технологій, розвитку стартап-підприємництва, формування науково-освітньо-бізнес-кластеру, розвиток екосистеми інноваційного підприємництва.
Робоча мова: англійська.
10-11 грудня – дослідження викладачів університетів-партнерів
12 грудня – дослідження молодих науковців