Для студентів, щоб вони могли зрозуміти реальні вимог ринку праці, як саме потрібно застосовувати свої вміння та навички, що практичний досвід можна та потрібно здобувати ще в процесі навчання, а soft skills навички, які подекуди відіграють навіть важливішу роль, аніж знання потрібно розвивати.
 

Для роботодавців, щоб налагодити контакт зі студентами, потенційними кандидатами на вакантні посади, які у майбутньому можуть стати рушійною силою та джерелом інновацій у бізнесі. У діалозі з Університетом розвивати та навчати фахівців, які після закінчення навчання вже будуть адаптовані до робочого процесу, роботи в команді та з розвиненими лідерськими якостями і відповідальністю.
 

Для викладачів, щоб відчути ринок праці, зрозуміти вимоги до підготовки студентів, зрозуміти форму організації навчання і підходу до студентів, отримати мотивацію до саморозвитку. Освіта має не лише давати знання, а й розвивати студента: розкривати його сильні сторони та допомагати зрозуміти, чого він насправді хоче. Університет та викладачі навчальних програм повинні бути привабливим для бізнесу.
 

ПРОГРАМИ (ОСІНЬ-ВЕСНА)

МОЖЛИВОСТІ ВІД КОМПАНІЙ

Акціонерне товариство «Галичфарм» – сучасна фармацевтична компанія, яка є лідером в Україні з виготовлення ліків на основі рослинної сировини і реалізує продукцію під торговою маркою Артеріум. Компанії щойно виповнилось 111 років.

 

 

Всеукраїнська мережа «Подорожник» — сильна та динамічна компанія, яка перебуває в постійному розвитку та є лідером на фармацевтичному ринку . На сьогодні ми налічуємо вже більше 1400 аптек і продовжуємо рости.

 

 

Ми надаємо послуги найвищої якості, адже наша мета – бути найкращими. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг та є одним із найкращих роботодавців у цій сфері – прийдіть та перевірте самі!

 

 

Корпорація Renesas Electronics пропонує надійні інноваційні розробки вбудованих технологій із повними напівпровідниковими рішеннями, які дозволяють мільярдам підключених інтелектуальних пристроїв покращувати спосіб роботи та життя людей

«Делойт» – є однією з провідних міжнародних фірм, що надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, корпоративних ризиків та юриспруденції. Мета компанії «Делойт» – здійснювати вплив, що має значення.

 

 

Міжнародна компанія — розробник програмного забезпечення, що ніколи не забуває про людей. Ми навчилися справлятися з кризами та залишаємося стабільною компанією і надійним партнером у будь-якій несподіваній ситуації.

 

 

Корпорація Renesas Electronics пропонує надійні інноваційні розробки вбудованих технологій із повними напівпровідниковими рішеннями, які дозволяють мільярдам підключених інтелектуальних пристроїв покращувати спосіб роботи та життя людей

 

 

Boosta – міжнародна IT-компанія, що створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах. У портфоліо Boosta – велика кількість успішних IT-продуктів, проєкти, що займаються performance-маркетингом, а також інвестиційний фонд, що підтримує стартапи та допомагає розвиватися перспективним командам.