aaeaaqaaaaaaaau7aaaajde0zgywnzrilwvjmzktndy3nc04ntjkltjjnwe5otawymmyma

http://www.crhukraine.com/

Компанія CRH — це довгостроковий та відповідальний партнер, який цінує і поважає своїх працівників, працівників підрядних організацій, клієнтів та партнерів, несе соціальну відповідальність перед суспільством та державою, застосовуючи найкращі світові практики ведення бізнесу.

Компанія CRH виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри” та Кар’єрного Workshop, а також є одним з головних спонсорів студентського бізнес-турніру “Лідер ринку 2016”

 

200_200_843_200b200b263b790bb57

http://www.lvivconsult.com/

Львівська Консалтингова Група – рекрутингова компанія, котра надає українським та іноземним компаніям в Західній Україні професійні послуги з рекрутингу та прямого пошуку персоналу.

Спеціалісти Львівської Консалтингової Група проводять цікаві навчальні тренінги для студентів та випускників Університету та систематично подають цікаві вакансії.

 

image001

http://hlibprom.com.ua/

ПАТ “Концерн Хлібпром” зарекомендував себе, як добросовісний виробник, надійний партнер та прогресивний галузевий оператор. Компанія залишається одним з найбільших інвесторів та роботодавців в регіонах своєї присутності.

Компанія  ПАТ “Концерн Хлібпром” виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри” та Кар’єрного Workshop, а також є одним з головних спонсорів студентського бізнес-турніру “Лідер ринку 2016”.

1380881953_00000000191

http://okko.ua

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Мережа АЗК «ОККО»  –  провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів.  «Концерн Галнафтогаз»   виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри” та Кар’єрного Workshop.

 

220px-pricewaterhousecoopers_logo-svg

http://www.pwc.com/ua

PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 157 країнах працює близько 223 470 фахівців. Клієнти PwC отримують максимальну користь від співпраці з нашими спеціалістами, котрі володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища, та використовують потенціал міжнародної мережі. PwC виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри” та Кар’єрного Workshop.

ey

http://www.ey.com

EY стала першою міжнародною фірмою з надання професійних послуг в Україні, коли у 1991 році її офіс було відкрито в Києві. Сьогодні в офісі працює близько  500 співробітників, а кількість клієнтів перевищує 1000. Стандарти EY в Україні не відрізняються від світових. Тут, як і в будь-якій іншій країні, де працює EY, можна побудувати кар’єру міжнародного рівня.  EY виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри”, також студенти та випускники Університету  щороку беруть участь  у дослідженні “Найкращий роботодавець”.

 

1389906700_kpmg

https://home.kpmg.com/ua/uk/home.html

KPMG є визнаним лідером на ринку професійних послуг в усьому світі. Це стало можливим в першу чергу завдяки  працівникам , які доклали чималих зусиль до розвитку нашого бізнесу. КPMG надає аудиторські, податкові та консультаційні послуги найбільшим українським та міжнародним компаніям і користується бездоганною репутацією як на ринку професійних послуг, так і на ринку праці. KPMG виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри” та Кар’єрного Workshop.

 

softserve_primary-rgb-transparent

https://softserve.ua/ua

SoftServe – найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується  на розробці програмного забезпечення та консультаційних послугах. З 1993 року SoftServe постачає нові продукти на ринок, допомагає бізнесові інноваційно розвиватися. Кар’єра у SoftServe – це постійний рух в перед. Компанія пропонує працівникам всесторонню підтримку і можливості професійного розвитку. SoftServe виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри”.

 

15621655_1814714585465918_3639675783170942629_n

https://tickets.ua/

TICKETS UA – продуктова IT компанія, агентство з продажу авіа, залізничних та автобусних квитків, сертифіковане в міжнародній асоціації IATA. Компанія постійно розвивається, розширюється і набирає людей у свою дружню команду. TICKETS UA також  надає можливості працевлаштування для студентів.

 

nestle

Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) – це міжнародний підрозділ Nestlé, об’єднаний в структуру сервісного центру. Компанія надає стандартизовані послуги підрозділам компанії в таких важливих бізнес-процесах, як нарахування заробітної плати, адміністрування даних персоналу та бухгалтерські операції. Це дозволяє компанії зосередитись на основних бізнес-завданнях та досягати успіху на ринку. Компанія постійно розвивається, розширюється і набирає людей у свою команду. Nestlé Бізнес Сервіс Львів виступає щорічним учасником “Форуму кар’єри”.