𝗘𝗬 – це міжнародна компанія, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, оподаткування, юриспруденції, супроводу угод і консультування, а також є одним із найкращих роботодавців у світі.
 
Компанія EY входить до рейтингу найбільш привабливих компаній як роботодавців за версією Universum, а також має один із найсильніших брендів світу згідно з рейтингом Global 500.
Ми створюємо можливості для того, аби кожен в EY будував динамічну кар’єру.
 
Приєднуйся до команди професіоналів для того, аби разом втілювати в життя місію «Удосконалюючи бізнес, змінювати світ на краще».
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
АТ «Галичфарм» є лідером у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Історія підприємства сягає понад 100 років. Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. 
 
Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.
 
 АТ «Галичфарм» успішно пройшов аудит Державної служби України з лікарських засобів щодо відповідності, гармонізації умов виробництва лікарських засобів з європейськими вимогами та отримав безстрокові ліцензії на виробництво та оптову торгівлю лікарськими засобами.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Банк Львів був створений у 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility, а в 2022 році Північна Екологічна Фінансова Корпорація Nefco викупила 13, 94% акцій банку Щорічно банк оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами.
 
У 2018 році рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило надійність банківських вкладів Банку «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Львів став першим містом в Україні, яке відкрило можливість стажування в органах місцевого самоврядування.
Програма стажування – це унікальний проект, що реалізовується Львівською міською радою.
 
«Перший кар’єрний крок» – це програма, яка дає можливість молодій людині зрозуміти як функціонує, розвивається місто, а головне – допомагає усвідомити власну приналежність до громади міста та визначитися з напрямками власної діяльності, яка б принесла не лише особистісне, але й суспільне благо.
 
 
 

 
 
 
Вже 11 років Logity представляє транспортну компанію Landstar. Щодня ми керуємо пересуванням сотень вантажів у США — так ми змушуємо бізнес працювати. Це означає, що ми знаємо, як влаштований цей бізнес, та добре засвоїли правила гри. Сьогодні Logity — найуспішніший агент цієї компанії в світі. Разом ми можемо працювати ще краще.
В Logity ми ставимо високу планку та шануємо людей, які, як і ми, завжди прагнуть більшого.
 
Ми впевнені, що головна цінність будь-якої компанії — це спільнота однодумців, які хочуть у всьому бути першими. І створюємо умови, щоб ви досягали бажаного.