Boosta – міжнародна ІТ-компанія з українським серцем, що створює та просуває digital бізнеси.
 
У портфоліо компанії багато успішних IT-продуктів, проєкти з performance-маркетингу, а також власний інвестиційний фонд Burner, стартап-студія Boosta Startup Factory та освітній проєкт Boosta Academy.
 
Boosta – це не просто місце для роботи. Це компанія можливостей, в якій кожен має умови для розвитку і зростання.
 
 
 
 
 

 
Компанія Optima Hotels & Resorts  – найбільша в Україні готельно-ресторанна компанія, що об’єднує бізнес-готелі та курорти.
 
Компанія працює з 2008 року, нараховує близько 40 готелів. Має чітку систему стандартів, надійні алгоритми ведення бізнесу, показує хороші фінансові результати навіть у воєнний час.
 
В компанії велика кількість молодих управлінців, гнучка система кар’єрного розвитку та власний Навчальний центр з державною ліцензією. Чудовий старт кар’єри з можливістю опанування міжнародних принципів менеджменту та гостинності .
 
 
 
 
 

 
 
JatApp — це міжнародна ІТ компанія з українським корінням, яка спеціалізується на розробці та просуванні мобільних, десктопних та веб продуктів у таких галузях, як business, utilities, lifestyle, cybersecurity, education та literature. Щомісяця нашими продуктами користуються понад 20 мільйонів людей.
 
Головна місія JatApp полягає в тому, щоб робити життя людей яскравішим та простішим, пропонуючи сучасні рішення та передові практики для наших користувачів.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

АТ «Фармак» — європейський виробник лікарських засобів в Україні. Завдяки високій якості препаратів та інноваціям АТ «Фармак» з 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України* і одним з найбільших експортерів лікарських засобів. Лікарські засоби АТ «Фармак» експортуються до понад 50 країн світу. *за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research у 2022 році.

 

 
 
 
 
Incora is a Full-Service Software Development Company with significant experience building numerous various software solutions. For 8 years in a row, we’ve been growing as a team, to keep developing more and more complex products.
We welcome proficient talents, who strive to do more and be more.