Мережа аптек “Подорожник”– Генеральний партнер EU Career Day.
Вже другий рік поспіль продуктивно співрацюємо із чудовою компанією, у якої для вас завжди знайдуться актуальні вакансії та пропозиції!
 
Мережа аптек “Подорожник” – сильна та динамічна компанія, яка є лідером фармацевтичного ринку України.
Компанія працює на ринку 24 роки, налічує понад 1600 аптек і понад 9000 працівників.
 
У 2021 році запустили платформу можливостей “Подорожник START”. Подорожник START — це перша програма, що об’єднала студентів різних спеціальностей без досвіду у фармацевтичній сфері.
 
Подорожник – лідер можливостей!
 
 
 
 

 
 
 
KPMG International – це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги.
 
KPMG – співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиківта реалізації можливостей для їхнього бізнесу. В офісах KPMG у 143 країнах світу працюють понад 265 000 співробітників. До числа клієнтів фірм-членів мережі KPMG входять корпорації, державні установи, а також некомерційні організації. Ми забезпечуємо нашим клієнтам стабільні стандарти якості послуг, що надаються, засновані на високому професіоналізмі, глибокому знанні галузевої специфіки та місцевих умов.
 
Головною метою KPMG є забезпечення і підвищення якості професійних послуг, що надаються її фахівцями. Всі фірми, які входять до нашої міжнародної мережі, прагнуть залучати до свого штату найкращих спеціалістів.