Енергетична компанія «Львівобленерго» у пошуках нових працівників. Колектив львівських енергетиків об’єднує понад 4 тисячі працівників, до нашої команди приєднались більше пів сотні внутрішньо переміщених осіб. Разом ми тримаємо енергетичний фронт України та несемо світло людям у найтемніший час.

ПрАТ «Львівобленерго» гарантує своїм працівникам:
– вчасну виплату заробітної плати;
– соціальний пакет (відпустки, преміювання за ефективність в роботі, лікарняні);
– створення безпечних умов праці;
– сучасні форми навчання в системі підвищення кваліфікації.
Приєднуся до команди професіоналів!

 

 
 
Renesas Electronics Corporation – це впливовий японський виробник напівпровідникових пристроїв, який займає лідируючі позиції в своїй галузі.
 
Захоплюючись інноваціями, Renesas Electronics розробляє та виробляє широкий спектр напівпровідникових продуктів для різних галузей, котрі використовуються в автомобільних системах, споживчій електроніці, промисловій автоматизації, медичних пристроях та інших галузях, прискорюючи технологічний прогрес і формуючи майбутнє.
 
 
 
 
 

 

 

 

ZONE3000 — міжнародна ІТ-компанія, яка надає комплексні рішення для розробки та підтримки продуктів у галузях хостингу, доменних імен, сертифікатів безпеки, особистої пошти та інших вебсервісів. За 25 роки ми об’єднали понад 2300 фахівців у локаціях ZONE3000 і наразі входимо до рейтингу ТОП-10 ІТ компаній України за версією DOU.

 

 

 

Deloitte – є однією з провідних міжнародних фірм, яка надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.

Мета компанії Deloitte – здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники Deloitte прагнуть змінювати життя навколо себе на краще.

Ми пишаємося нашою роботою і спрямовуємо свої зусилля не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на вирішення питань, що є важливими як для наших працівників, так і для суспільства, в якому ми працюємо й живемо. Якщо шляху не існує – створи свій власний! Choose your impact.

 

SoftServe – глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що вже понад 29 років є лідером з надання послуг у сфері цифрових технологій. Понад 13 000 співробітників вже долучились до роботи над 2000+ проєктами компанії з клієнтами в США, Європі та APAC. А ще SoftServe — це штаб-квартири в Україні та США і центри розробки в Європі та Південній Америці, що загалом складають 41 офіс в 12 країнах світу. SoftServe – це твій шлях до успішної кар’єри. Тут ти отримаєш все необхідне для розробки найбільш інноваційних технологій та процесів у безлічі компетенцій, серед яких: Big Data, Data Science, R&D, DevOps & Cloud, Platforms, Software Engineering. SoftServe активно долучається до позитивних перетворень у шкільній та університетській ІТ-освіті, щоб наблизити систему освіти до потреб випускників та ринку праці, побудувати місток між професійними та освітніми стандартами.

 
 
 
 
 
 
ВООЗ почала співпрацю з Україною з 1991 і залишається одним із ключових партнерів країни з початку російської агресії. Основна увага приділяється забезпеченню швидкого доступу населення до екстреної медицини, а також відновленню системи охорони здоров’я, що значно постраждала в результаті бойових дій. ВООЗ підтримує тісні робочі стосунки з МОЗ України.

 

 

Унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова біля с. Домажир. Заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи» (Австрія), притулок допомагає ведмедям, рятуючи їх із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Саме у притулку в Домажирі, в умовах, максимально наближених до природніх, врятовані ведмеді проходять процес реабілітації та відновлення. Окрім того, ведмежий притулок “Домажир” є не лише новою домівкою для ведмедів, але й потужним осередком освіти та виховання еко-свідомості. На регулярній основі тут відбуваються екскурсії і заходи, дотичні до зоозахисної та екологічної діяльності нашого краю.

 

PwC – це мережа з понад 290 000 співробітників у 156 країнах, які зосереджені на наданні послуг найвищої якості в сферах аудиту, податкового консультування, консалтингу та розвитку технологій. В багатьох країнах PwC має центри спільного обслуговування (Service Delivery Center, SDC), що виконують широкий спектр професійних завдань для проектів PwC. У 2018 році PwC відкрила SDC у Львові.

На даний момент наша команда налічує більше ніж 450 людей, і ми надаємо послуги компаніям у понад 20 країнах. Ми працюємо на проектах PwC у країнах Центральної та Східної Європи. У нашому офісі у Львові є три основні відділи. Один з відділів, Advisory, організовує зимову школу фінансів для студентів, нещодавніх випусників та людей бажаючих змінити свій напрямок роботи.”

Концерн Хлібпром – один із найбільших виробників хлібобулочної продукції в Україні.

Щодня ми виготовляємо близько 160 тонн продукції: хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

До структури Компанії входять 5 виробничих підприємств, які розташовані у Львівській та Вінницькій областях.
● Львівський хлібозавод №1
● Львівський хлібозавод №5
● Цех кондитерський виробів
● Явір-млин
● Вінницяхліб

Підприємство представлене такими торговими марками: «Agrola, «2Go», «Вінницяхліб», «Bandinelli», «Люблянна», «Джуні».

 
 
 
Atlas recruiting is a recruiting company breaking employment stereotypes. We are selecting personnel for international logistics companies in Europe and the United States.
Our mission is to provide you with a job that will bring you joy and pleasure.
People write history. People build businesses. People are the main value. Atlas recruiting is a very special community. This is a group of like-minded people: active, proactive, motivated, focused on professional and personal growth.
We have a superpower: finding promising, talented, ambitious people and helping them become successful logistics professionals.
 
 
 

 
 
Рукавичка Мережа Магазинів входить до компанії «Львівхолод» та займається продуктовим ритейлом. Завдяки налагодженій системі постачання, успішній ціновій політиці та професійному рівню обслуговування, магазини «Рукавичка» заслужили високу репутацію і ототожнюються у покупців з послугами високої якості. Щорічно ТВК «Львівхолод» та мережа «Рукавичка» залишається одним з кращих платників податків на загальнодержавному рівні та одним із найпотужніших платників податків та роботодавців у Львівській області. Приєднуйся до команди професіоналів!