Підприємницький та особистий успіх таки можна спланувати. Так вважають організатори й учасники нової навчальної програми-семінару, що розпочалась 11 липня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Ініціаторами реалізації навчальної програми-семінару є Фонд Горста Рогуша спільно з відділом сприяння працевлаштуванню, економічним факультетом і факультетом управління фінансами та бізнесу.
Упродовж п’яти днів учасники семінару прослухають лекції, відвідають практичні заняття та пройдуть тренінги, а після завершення навчальної програми після вони отримають сертифікат і багатий роздатковий матеріал відповідної тематики.
Ментор семінару – виконавчий директор і представник німецького «Фонду Горста Рогуша» Екгард Керайн.
«Важливим фактором сталого успіху є інтенсивність особистої мотивації в роботі з людьми та в процесі подолання труднощів чи виконання завдань», – вважає Екгард Керайн. «Відповідно для того, аби розбудити цю внутрішню власну мотивацію та зберегти її впродовж всього життя, навчальний матеріал семінару містить відповідні блоки, що включають тематику самоаналізу та подолання проблем, виходячи з цілісної перспективи. Йдеться не лише про професійний успіх, а й про вдале життя», – пояснює німецький експерт.
«Життєва мотивація – мотивація у роботі», «Самомотивація з допомогою планування цілей, жити рішуче», «Основні правила якісного управління часом (тайм-менеджмент», «Письмове мислення – навіщо?» – таке тематичне розмаїття тренінгів пропонують організатори учасникам семінару.
«Фонд Горста Рогуша ставить перед собою ціль – підтримувати становлення так званого середнього класу й таким чином допомагати розвиватися тим країнам, які котрі межують із державами Європейської Спільноти, навчити людей працювати відповідально та вести власний бізнес, який матиме тривалий економічний успіх, що сприятиме розвитку економіки країни», – розповідає виконавчий директор Фонду.
За його словами, йдеться не лише про передання знань, важливим є розбудити в молодих людей бажання до самовизначення та показати їм, що не потрібно списувати все на так звані «обставини», а потрібно вміти дивитись у майбутнє з очікуванням великих перспектив успіху.
«Ми хочемо супроводжувати наших слухачів також після заснування ними власної справи, надаючи консультації, і відповідно наступним кроком плануємо готувати українських «наставників» і тренерів, які зможуть проводити семінари, а також надавати консультації молодим підприємцям на довготривалий період», – зазначив Екгард Керайн.
Додамо, що в семінарі беруть участь не тільки студенти та випускники Університету, а й аспіранти та викладачі. До участі також зголосилися багато людей, які вже побудували кар’єру та мають тривалий досвід роботи, однак прагнуть до саморозвитку й удосконалення.