18-20 жовтня 2022 року у Львівському університеті стартувала вже традиційна подія – «День кар’єри ЄС». Щороку захід стає майданчиком для комунікації студентів та випускників, які перебувають у активному пошуку місця праці, та представників компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проєктів. Цьогоріч подія відбулася у дистанційному форматі.

Вже шоста масштабна подія реалізується у рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за підтримки Представництва ЄС в Україні. Організаторами «Дня кар’єри ЄС» є Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку спільно із Інформаційним Центром ЄС. Генеральним партнером заходу цьогоріч стала мережа аптек «Подорожник», серед інших партнерів – компанії PwC Lviv SDC, GlobalLogic, Nexia DK. Auditors & Consultants та компанія Epam. Також учасниками події були такі компанії, як ZONE3000, Deloitte, AMC Bridge, Atlas, Концерн «Хлібпром», «Метінвест», Boosta, Leobit, SoftServe, Meest, Sigma Software. Цікаві можливості для молоді також будуть презентувати представники Програми стажування у Міській раді «Перший кар’єрний крок» та міжнародна молодіжна організація AIESEC. Загалом до події долучилося понад 30 компаній-роботодавців, молодіжних та студентських організацій.

Метою проведення «Дня кар’єри ЄС» є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України. До події долучаються компанії-учасниці, які продовжують працювати і підтримують економічний фронт нашої країни, а також забезпечують умови офіційного працевлаштування студентам Університету та молоді загалом.

Дізнатися більше про подію День кар’єри ЄС 2022