Упродовж 1-3 квітня 2025 року у Львівському університеті відбувалась традиційна весняна подія – Форум кар’єри, організатором якого є Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. Івана Франка у співпраці з Профкомом студентів.
Форум кар’єри – масштабна подія, спрямована насамперед на плідну взаємодію активної університетської молоді та провідних українських і міжнародних компаній, організацій, громадських та молодіжних об’єднань. Форум кар’єри 2025 – це про перспективи, можливості, важливість комунікації і співпраці роботодавців з молодими фахівцями. І ця синергія завжди про високий результат.
Традиційно подія відбувалася у змішаному форматі. Впродовж трьох насичених та активних днів учасники змогли детальніше ознайомитися з актуальними вимогами сучасного ринку праці, дізнатися, яких навичок очікують роботодавці від майбутніх фахівців, поспілкуватися з представниками бізнесу, отримати корисні поради щодо професійного розвитку й побудови кар’єри, подати власне резюме та отримати пропозицію роботи.
У цьогорічному, вже шістнадцятому, Форумі кар’єри взяли участь понад 45 провідних компаній, громадських та молодіжних організацій, готових представити власні можливості працевлаштування, проходження практики та стажування, а також поділитися з молоддю цінними порадами для успішного кар’єрного розвитку. Партнерами заходу стали компанії ТзОВ «Кормотех», BERTA group, KPMG, Comarch LLC Ukraina, WOG, АТ АКБ «Львів», ProTec Logistic, АТ «А-Банк», АТ «Ощадбанк», Мережа аптек «Подорожник», Kumeka Team, LOGITY, Освітня компанія МрійДій, Громадська організація «Навчай для України». Учасники заходу – Львівська обласна державна (військова) адміністрація, Програма стажування Львівської міської ради «Перший кар’єрний крок», PwC, АТ «Концерн Галнафтогаз» (ОККО), Холдинг емоцій !FEST, BPO Nextdoor, ТОВ «НВП “ЄНАМІН», Indeema Software, ТзОВ ТВК «Львівхолод», ПрАТ «Компанія Ензим», АТ «Галичфарм» (TM ARTERIUM), Leobit, Львівська філія Львівського обласного центру зайнятості, Мережа дитячих розважальних центрів «Країна Мрій», SoftServe, ГО Українські Студенти за Свободу, Геодезично-геологічна група «Мірничий», Львівський обласний Центр контролю та профілактики хвороб, ГО «Українські Студенти за Свободу», ТзОВ «ТД Крамар ЛТД». Серед гостей – Nexia DK. Auditors and Consultants, Incora, Ідея Банк, Renesas Electronics Corp, Lviv HR Solutions, ProCredit Bank, Епіцентр К, PIPL Lyceum, Global Kids, Franko Store, Студентський уряд Університету.
Розпочався Форум кар’єри Ярмарком вакансій, що відбувався у форматі стендової участі компаній, установ, громадських та молодіжних організацій, де відвідувачі мали чудову нагоду поспілкуватись із представниками учасників Форуму кар’єри про нюанси працевлаштування, програми практик, стажування та інші кар’єрні перспективи. Також усі охочі мали можливість отримати аналіз свого резюме та кар’єрні консультації від компанії Lviv HR Solutions.
2-3 квітня Форум кар’єри продовжив роботу в онлайн-режимі на фейсбук-сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у формі презентацій компаній-учасниць та можливостей для молоді.
Під час Форуму кар’єри відбулись тренінги від партнерів події. Зустрічі минули наживо та розкривали такі теми: «Відкритість новому та гнучкість» (спікерка – Ольга Томків, заступниця начальника відділу мікро та малого бізнесу АТ «Ощадбанк»), «Тайм менеджмент: як все встигати?» (спікерка – Мирослава Войціцька, HRBP, керівниця напрямку рекрутингу в компанії Kormotech).
Також у межах «Форуму кар’єри» відбувся конкурс студентського резюме CV Awards. А на активних учасників чекали корпоративні подарунки від роботодавців.
Упродовж трьох днів учасники Форуму кар’єри мали унікальну можливість дізнатися більше про актуальні потреби ринку праці, вимоги роботодавців до молодих спеціалістів, поспілкуватися з представниками бізнесу, подати своє резюме й отримати цінні поради щодо професійного розвитку та кар’єрного зростання. Проведення кар’єрних заходів такого формату має також важливе значення для розвитку партнерства між освітою, бізнесом і державою, а це відповідно сприяє удосконаленню освітніх програм, їхній практичній орієнтованості, оновленню змісту навчальних дисциплін та запровадженню інноваційних підходів до викладання.