Національна мережа готелів та ресторанів. 40 готелів в Україні, Швеції, Німеччині, Казахстані. Працюємо згідно європейських стандартів та міжнародних вимог. Цікава робота з безліччю можливостей для росту і розвитку. 40% управлінського складу – молодь)

Indeema Software – це ІТ компанія, що розробляє сучасні цифрові рішення з використанням хмарних технологій (ІоТ або Internet of Things). Наша компанда, що складається з розробників, інженерів, менеджерів та дизайнерів, створює інноваційні продукти та рішення як для стартапів, так і для корпорацій. “

Boosta – міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє та просуває на західні ринки власні SEO-інструменти, освітні проєкти та digital-маркетплейси. За 7 років на ринку Boosta вдалося зібрати команду з 450+ однодумців, випустити більше 10 власних продуктів та інвестувати у 11 стартапів. Щорічно кількість клієнтів Boosta становить десятки тисяч з країн Європи, Австралії, Північної та Південної Америки.

Сільпо – це компанія, в котрій студенти заробляють гроші і будують кар’єру, а випускники можуть обійняти навіть керівні посади. Ми підшукаємо для кожного цікаву роботу в супермаркеті поблизу навчального закладу, дому або гуртожитку, щоб залишався ще час на розваги.  
В Сільпо на тебе чекають:
▪️ стабільна зарплата й офіційне працевлаштування;
▫️ допомога колег і керівників у адаптації новачків;
▪️ розвиток кар’єри у відомій компанії;
▫️ гнучкий графік роботи і можливість часткової зайнятості;
▪️ насичене корпоративне життя, мотиваційні програми та конкурси.

 
PeopleForce – це HRM-система для управління персоналом, яка об’єднує усі необхідні інструменти для HR-менеджера в одній платформі, і допомагає будувати культуру ефективності без лишніх затрат часу та зусиль.
Більше не потрібно вести паперову документацію, відкривати сотні таблиць і вкладок у браузері, щоб управляти процесами, усе централізовано в модулях: PeopleHR, PeopleRecruit, PeoplePulse, PeopleTime, PeoplePerform.
Ви можете зробити кращий вибір для автоматизації процесів управління персоналом – встановити нове технічне рішення для використання і управління всіма корпоративними процесами.
Давайте створимо майбутнє Вашого бізнесу з PeopleForce: business driven, people focused!

 
 
 
Навчай для України / Teach For Ukraine – громадська організація, яка працює над вирішенням проблеми освітньої нерівності в Україні. Учасники програми “Навчай для України” їдуть на 2 роки у маленькі населені пункти та стають надихаючими вчителями для дітей, а також організовують позакласні ініціативи для шкіл та громад. Навчай для України є частиною міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує 60 країн та існує у понад 30 років.