Nestle Business Services, Lviv надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, Африки та Австралії. Компанія є спеціалістом в таких процесах як бухгалтерські операції, моніторинг соціальних мереж, інформаційно-технічна підтримка користувачів, підтримка постачань, адміністрування даних персоналу та нарахування заробітної плати. Співробітники компанії щодня отримують досвід роботи у глобальному середовищі, практикують іноземні мови (наша корпоративна мова – англійська) та здобувають нові знання у співпраці з нашими партнерами з усього світу. Вони прагнуть до постійного вдосконалення та, із задоволенням, беруть участь у різноманітних проектах
 

Coca-Cola Hellenic Bottling Company – є одним із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв партнера The Coca-Сola Company. Це сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня у 29 країнах, на 3 континентах, працюючи разом як єдина команда задля створення позитивних змін у тих громадах, частиною яких вони є.
Забезпечення високої якості та безпеки продукції – найважливіший аспект діяльності компані, пріоритетний напрямок розвитку – зменшення впливу на навколишнє середовище.

Компанія Leobit вже понад 6 років розробляє інноваційні веб та мобільні додатки для міжнародних компаній зі США, Канади, Австралії, Швейцарії, Швеції, Норвегії та Великобританії. Основні напрямки розробки: NET, Angular, iOS, Android, Ruby, PHP, React. Офіс Leobit знаходиться у Львові. Компанія успішно розвивається і зараз налічує вже понад 150 працівників.

JatApp-це міжнародна група IT-компаній повного циклу. 80% діяльності складає розробка та просування своїх продуктів. Також компанія надає послуги аутсорс клієнтам з усього світу. У портфоліо JatApp понад 15 проєктів у різноманітних нішах, а саме: бізнес, утиліти, соціальні, лайфстайл, кібербезпека та розваги. Кожного дня творіннями компанії користується понад 20 млн юзерів. Головна місія продуктів JatApp — зробити життя людей яскравішим та простішим, пропонуючи сучасні рішення та найкращий досвід для користувачів. JatApp — це компанія, що стрімко розвивається. За 10 років з моменту заснування компанія пройшла шлях від стартапу до штату у понад 200 співробітників. Але розвиток та масштабування не змінюють пріоритет — турботу про людей.

 

ПрАТ «Концерн Хлібпром» – один із найбільших виробників хлібобулочної продукції в Україні. Щодня ми виготовляємо близько 200 тон продукції: хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. До структури Компанії входять 5 виробничих підприємств, які розташовані у Львівській та Вінницькій областях.
● Львівський хлібозавод №1
● Львівський хлібозавод №5
● Цех кондитерських виробів
● Явірмлин
● Вінницяхліб

 

ZONE 3000 – міжнародна IT компанія, яка спеціалізується на наданні сервісів і послуг для розробки програмних продуктів у напрямах доменів, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти.
Команда налічує понад 2000 спеціалістів, які працюють над створенням сучасних програмних продуктів для користувачів усього світу.Компанія представлена в трьох містах України – у Львові, Харкові та Дніпрі.
Посідає 10 місце в Топ-50 ІТ-компаній України за рейтингом DOU.

PwC – це міжнародна мережа фірм, що пропонує професійні аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Офіси PwC розташовані в 157 країнах світу, в яких працює близько 276 000 фахівців. В багатьох країнах PwC має центри спільного обслуговування (Service Delivery Center, SDC), що виконують широкий спектр професійних завдань для проєктів PwC. У 2018 році PwC відкрила SDC у Львові. На даний момент наша команда налічує більше ніж 250 людей, і ми надаємо послуги компаніям у понад 20 країнах. Ми працюємо на проєктах PwC у країнах Центральної та Східної Європи. У нашому офісі у Львові є три основні відділи. Щоб долучитись до нашої команди, не потрібно мати багаторічного досвіду. Ми радо приймаємо в команду молодих та амбіційних людей, в тому числі студентів, і багато вкладаємо у їхній розвиток та навчання.