KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Наша мета – перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду для своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі та допомагати їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу. Це одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над масштабними проектами

Ми компанія Teamvoy! Ми – українська IT компанія, яка була заснована у Львові у 2014 році.
 Наша компанія займається web та mob розробкою повного циклу складних передових продуктів. 

Ми маємо велику експертизу в напряму fintech blockchain. Основні технології які ми використовуємо це: RoR, Java, Node.JS, Elixir, Swift, JS (React, Angular). Географія наших клієнтів – це США, Австралія, Гонконг, Европа

Dialog Semiconductor – компанія-виробник інтегральних мікросхем для компактної електроніки (мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники, IoT пристрої тощо). . Український офіс Dialog Semiconductor у Львові складається здебільшого з інженерних команд, які розв’язують ключові задачі у розробці лінійок продуктів GreenFET та GreenPAK. GreenFET – мініатюрні напівпровідникові ключі, які комутують навантаження (напр. підсвітка дисплею) та мають захисти від коротких замикань, різких стрибків напруги та перегріву. GreenPAK – набір часто вживаних електронних компонентів (лічильники, компаратори, осцилятори і багато іншого) сполучених конфігурованою матрицею з’єднань, у мініатюрному корпусі розміром від 1,2 мм

UKEESS Software House – українська ІТ-компанія, заснована 2004 р. у Львові, з представницькими офісами у США та Польщі. За час свого існування компанія зарекомендувала себе як висококваліфікована команда професіоналів, ключовою експертизою якої є розробка високонавантажених хмарних рішень. Серед клієнтів і партнерів, штаб-квартири яких в Сан-Франциско, Юті, Флориді та інших містах США, є світові лідери в сфері сімейної генеалогії, оцифрування даних, сервісів із аналізу ДНК, медицини, fintech, логістики.


Avalon – це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, в якій рушійним механізмом стали не лише креслення та реалізація проектів, а команда та душа компанії.

Нас надихають емоції людей і результат, якого ми досягаємо. Ми любимо Львів і захоплюємося його неповторною архітектурою та красою. Ми – команда, котра цінує історію, будує сьогодні і змінює світ на краще! Ми це вміємо і любимо! І нам довіряють! Приєднуйся до команди Avalon !

 

AMC Bridge — одна з 15 ІТ-компаній світу, що спеціалізується на розробці інженерного програмного забезпення. 

Компанія розробляє програмні рішення для проєктування, конструювання та виробництва. Розробки AMC Bridge застосовуються у будівництві, машино- та авіабудуванні, а також в архітектурі та робототехніці. Cпівпрацює із такими відомими компаніями як Autodesk, Microsoft, PTC та Siemens, а також технологічними стартапами.

В Україні діє 5 центрів розробки AMC Bridge, та долучитися до команди можна з будь-якого куточка України. 

 

Банк Львів – це коли колеги, клієнти і партнери – одне ціле; це коли спілкування – відкрите, відносини – прозорі, цілі – спільні; це коли прагнеш більшого і змінюєш світ на краще. Банк Львів – це більше, ніж робота. Це – стиль життя. Банк Львів був створений у 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility. Щорічно банк оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2018 році рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило надійність банківських вкладів Банку «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.

 

 

DataArt – це міжнародна компанія – розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів з різних країн, глибокі знання в різних областях бізнесу і готовність вкладати сили в професійний розвиток і освіту колег – усе це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Відповідно до принципу “Передусім – люди”, ми готові працювати із замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій і адаптуючись у міру розвитку їх бізнесу.

 

Roland Berger заснована в 1967 р., є одним з лідерів світового ринку стратегічного консалтингу. Близько 2400 співробітників Roland Berger працюють в 52 офісах фірми в 35 країнах. Roland Berger успішно реалізує проекти на всіх основних міжнародних ринках. Компанія організована у формі партнерства, що знаходиться у власності 230 партнерів. Консультанти Roland Berger надають професійні послуги найбільшим міжнародним промисловим компаніям та постачальникам, а також суспільним та фінансовим організаціям, забезпечуючи успішний розвиток в майбутньому.

 

 

Sigma Software – шведська компанія з українським корінням. Ми розробляємо круті ІТ рішення та надаємо послуги ІТ консалтингу нашим клієнтам по всьому світу — від Австралії до Західного узбережжя США. Ми працюємо зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами. Наші R&D центри опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, AR/VR, ML, Data Science, AI, тощо. Дружня та експертна команда Sigma Software налічує 1500+ професіоналів в Україні

 

EPAM University Programs — це перший та один з найбільших внутрішніх навчальних центрів для підготовки ІТ-спеціалістів в Україні. Ми допомагаємо студентам та початківцям отримати всі необхідні знання та навички для старту кар’єри та професійного росту в ІТ-сфері. В 2021 році свою кар’єру на проектах ЕРАМ розпочали уже бiльше 1400 наших випускників з усієї України. Всі наші програми для початківців проходять безкоштовно та передбачають проходження співбесіди на проекти на фінальному етапі — у внутрішній лабораторії. По результатах співбесід 95% випускників отримують запрошення на позиції Junior в ЕРАМ.

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу у різних галузях разом з інструментами Hitachi у сфері операційних та інформаційних технологій, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, медіа і розваг, промисловості, напівпровідників і технологій.