7-9 грудня відбудеться Бізнес-турнір “Лідер ринку 2016”

Організатори: економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка.
Співорганізатори: відділ сприяння працевлаштуванню, студентський відділ та філософський факультет.

Місце проведення: 301а (філософський факультет
вул. Університетська,1).
Час проведення: з 8.30 по 11.30. (7 грудня – 1 день, далі можливі зміни )

Студентський бізнес-турнір є 3-денним очним заходом, під час якого учасники змагаються у мистецтві управління компанією у середовищі, максимально наближеному до реального, і яке відтворене за допомогою української інтерактивної бізнес-симуляції ViAL+.
Використання бізнес-симуляції ViAL+ дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та представити на практиці як керувати виробничою компанією.
Під час турніру в управління даються нова тренінгова компанія та стартовий капітал. Головна мета – налагодити виробництво й розвинути компанію, щоб вона стала лідером за прибутками і мала провідні позиції на ринку.
Головними конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших команд. Кожен має можливість підкорити вершини підприємництва, набувши й використавши свою логіку, уміння, навики і знання, підсиливши свої економічні та управлінські компетенції.
Організатори: Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франку (надалі ―ЛНУ) і Компанія інтелектуальних технологій (надалі – КІНТ). До організації пропонується залучити спонсорів ля покриття прямих витрат турніру.
Учасники: Команди в складі до 4-х студентів, які бажають удосконалити свої економічні й управлінські компетентності, і які представляють спеціальності і кафедри на економічному факультеті університету.
Місія: сприяти професійному становленню і посиленню практичної складової підготовки студентів за економічними й управлінськими спеціальностями/спеціалізаціями з використанням передових освітніх технологій (зокрема, бізнес-симуляцій), визначити кращих з кращих представників економічного факультету, а також поглибити спілкування між студентами різних спеціальностей і курсів для посилення неформальних зв’язків і становлення нових проектів.
Також проведення такого турніру на факультеті і в університеті є потужним інформаційним приводом і можливістю посилити контакти з бізнесом, громадськістю, ЗМІ, а також представити свою діяльність для абітурієнтів і їх батьків.
Участь у турнірі виключно командна (до 4-х учасників в команді).
Реєстрація учасників й організація турніру: За три тижні до початку турніру для студентів проводиться мотиваційний семінар-лекція, на якій розказується про турнір, симуляцію, основні результати, які учасник зможе отримати. Кожен бажаючий зможе сформувати свою команду і зареєструвати її на сайті kint.com.ua (або іншій інформаційній площадці). Також пропонується організувати 2-годинний тренінг для викладачів-потенційних кураторів/тренерів команд.
Перед початком турніру учасники можуть потренуватися в бізнес-симуляції ViAL+. За декілька днів до початку турніру пропонується організувати вступний семінар-тренінг для зареєстрованих команд, під час якого увага буде приділена деталям участі у турнірі.
Сам турнір проходить 3 дні у комп’ютерному класі протягом 4-5-х годин.
Визначення і нагородження переможців: Переможці будуть визначатися за рейтингом в системі бізнес-симуляції ViAL+, який враховує ряд ключових економічних показників діяльності компанії учасника. Переможцями стають перші три команди у рейтингу бізнес-симуляції ViAL+. Переможці нагороджуються дипломами і подарунками (за наявності спонсорів чи можливостей факультету).
Також перша 5-ка команд автоматично стають півфіналістами студентської ліги Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми» (проходитиме весною 2017-го року). А трійка переможців зможе стати учасниками спільного очного україно-польського бізнес-турніру (попередня можливість, планується, що фінал буде проходити в Польщі весною 2017-го року).
Кожному учаснику команди рекомендовано мати доступ до окремого комп’ютера, щоб паралельно опрацьовувати отримані результати і розробляти пропозиції рішень. Рішення команда буде приймати на одному, визначеному модераторами турніру комп’ютері (робочій станції).

Детальніша інформація про Бізнес-турнір за посиланням: