JTI Україна шукає яскравих студентів, які створили б сильні команди для участі у чемпіонаті з маркетингу.

Як взяти участь у чемпіонаті з маркетингу:

Крок 1
Створити doc-файл, який буде містити інформацію про членів команди і контакти капітана команди. Команди повинні складатися з 3-4 учасників. Всі члени команди повинні бути студентами, які навчаються на 3-6 курсі за спеціальністю «маркетинг» або іншими суміжними спеціальностями. Знання англійської мови та MS Office обов’язкове.

Крок 2
Потрібно виконати завдання, які будуть вам подані. На це ви будете мати 3 дні, готове завдання надіслати на нашу адресу. Завдання буде дано 4 березня.

Крок 3
Бажаємо Вам, увійти в одну з 6 команд для участі в заключному турі у головному офісі в Києві. JTI оплачує всі витрати з перевезення учасників з інших міст.

Переможці чемпіонату отримають можливість пройти стажування у відділі маркетингу JTI в Україні.

Реєстрація: www.jti.com/careers

Бажаємо успіхів!