18-20 жовтня 2022 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться День кар’єри ЄС. Ця масштабна подія реалізується у рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за підтримки Представництва ЄС в Україні. Вже шостий рік поспіль Львівський університет долучається до організації події. Співорганізаторами Дня кар’єри ЄС є Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку спільно із Інформаційним Центром ЄС. Метою проведення Дня кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України. А долученість до цьогорічної події має особливе значення. Адже до події долучаються компанії-учасники, які продовжують працювати і підтримують економічний фронт нашої країни, а також забезпечують умови офіційного працевлаштування студентам університету та молоді загалом.

У рамках Дня кар’єри ЄС будуть відбуватися такі заходи, як панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», тренінги, ярмарок вакансій, презентації компаній-роботодавців, які долучилися до події. Цільова аудиторія події – студенти, аспіранти та випускники, які перебувають у активному пошуку місця праці та представники компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проектів, для яких це чудова нагода поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.

День кар’єри ЄС буде відбуватися в онлайн-форматі.

Більше інформації про подію та учасників, які долучилися, можна переглянути у Facebook події https://cutt.ly/1VIJ32C

Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://cutt.ly/qPuUMWn

Програма заходу, графік проведення тренінгів та презентацій компаній-учасників буде розміщено на сайті Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом      http://work.lnu.edu.ua/eu-career-day-2022/

Координатори Дня кар’єри ЄС:
Ірина Сновидович – керівник Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом
+380955944134; iryna.snovydovych@lnu.edu.ua

Наталія Антонюк – координатор Інформаційного центру ЄС
+3800679682794; nantonyk@yahoo.com