Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр Європейського Союзу за підтримки Студентської ради Львова організовують «День кар’єри ЄС»  (EU Career Day),  що відбудеться 5 жовтня 2017 року у приміщенні  ЛНУ ім. Івана Франка за адресою: вул. Університетська, 1, м. Львів.

«День кар’єри ЄС» – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

«Дні кар’єри ЄС» є складовою великого інформаційного проекту Представництва ЄС в Україні «ЄС: вибір молодого покоління України».

В рамках Дня кар’єри ЄС проводитимуться навчальні тренінги для учасників та Дискусійний клуб на тему: «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».

Запрошуємо до співпраці та участі студентів і випускників, молодіжні організації, міжнародні організації, компанії-роботодавців,  ЗМІ, усіх зацікавлених.

За більш детальною інформацією та для обговорення Вашої участі у заході звертайтесь, будь ласка, до координаторів заходу

Ірина Сновидович,

Керівник відділу сприяння працевлаштуванню

студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка

тел.+38 0955944134

Lnucareerforum@ukr.net

Маріанна Кохан,

Співорганізатор Дня кар’єри ЄС та

координатор Дискусійного клубу

тел. +38 0963170796

marianna.kokhan@gmail.com

Наталія Антонюк
Кординатор ІЦ ЄС у м. Львові
тел.+38 679682794
nantonyk@yahoo.com

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у Дні кар’єри ЄС!

Детальна програма заходу буде додана згодом.