Перша зустріч у рамках проєкту “Діалог з роботодавцями” відбулася 22 листопада 2021.

Тема зустрічі: «Бути мікробіологом!» Зустріч відбудеться зі стейкхолдерами ОПП «Мікробіологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальні стю 091«Біологія».

Модератори зустрічі:
– начальник відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Сновидович Ірина;
– гарант ОПП «Мікробіологія», завідувач кафедрою мікробіології професор Гнатуш Світлана.
Програма заходу та запрошені учасники:
🔹️13.10 Духмич Наталія Андріївна – директор з якості та харчової безпеки компанії “Данон” в Україні.
🔹️13.40 Почапінський Олексій Дмитрович – в.о. завідувача біологічної лабораторії і кріобанку ТОВ “Дева клініка” (м. Київ).
🔹️14. 00 Касюхнич Галина Володимирівна – начальник баклабораторії ПрАТ «Концерн Хлібпром».
🔹️14.20 Новосядла Зоряна Михайлівна – фахівець з інноваційних проєктів ПрАТ «Компанія Ензим».
🔹️15.00 Кіш Надія Миколаївна – директор лабораторії ДУ “Львівська обласна фітосанітарна лабораторія”.
🔹️15.20 Сегін Тетяна Богданівна – завідувач підрозділу мікробіологічного контролю випробувальної лабораторії ТзОВ «Технолаб», кандидат біологічних наук.

Такі зустрічі будуть проводитись в онлайн форматі щомісяця в залежності від зацікавленості факультетів та компаній-роботодавців.