20 квітня 2023 року у Львівському університеті за сприяння Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом і кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу відбудеться чергова зустріч у рамках проєкту «Діалог з роботодавцями» із представниками державних фінансових структур та бізнес-компаній роботодавців. Тема заходу: “Компетентнісний підхід до вибору працівника: погляд сучасного роботодавця”.
Метою проведення цієї практичної зустрічі є налагодження комунікації між державними фінансовими структурами, бізнес-середовищем, Університетом загалом та кафедрою і студентами освітніх програм «Фінанси, митна та податкова справа», «Фінансовий менеджмент» зокрема та інформування їх про відкриті вакансії, профілі професій і запити роботодавців щодо компетентнісних вимог до працівників. А також формування у випускників цих освітніх програм навичок, необхідних для успішного працевлаштування, етапів проходження конкурсу на вакантні місця у державних фінансових структурах і бізнес-компаніях, кар’єрного розвитку та старту професійного успіху.
Серед учасників цього “Діалогу з роботодавцями” – кваліфіковані та досвідчені фахівці, зокрема:
Остапишин Зоряна – начальник управління персоналу ГУ ДПС у Львівській області;
Караташ Ольга – директор департаменту фінансів мережі аптек «Подорожник»;
Максимович Оксана – начальник відділу роботи з персоналом Західного офісу Державної аудиторської служби;
Палайда Юрій – менеджер у відділі консалтингу PWC;
Любов Шинкарьова – старший фахівець з розвитку бренду роботодавця в ОККО;
Стецків Інна – головний спеціаліст відділу інформаційно-комп’ютерного та кадрового забезпечення Департаменту фінансів Львівської ОДА.
Координатори заходу:
Ситник Наталія – завідувачка кафедри фінансового менеджменту, заступник декана факультету управління фінансами та бізнесу з навчально-методичної роботи;
Сновидович Ірина – керівниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка.
Захід відбуватиметься онлайн.