Цікаво та ефективно завершуємо навчальний семестр із Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та нашим проєктом “Роботодавець зсередини”. Зокрема, вже 18 червня 2024 року відбулася практична, навчально-ознайомча екскурсія до АТ АКБ “Львів”.

До екскурсії долучилися студенти кафедри Фінансового менеджменту Факультету управління фінансами та бізнесом, а також студенти Економічного факультету.

У рамках проєкту, завдяки Лідії Мельник-Братків – начальниці відділу управління персоналом, учасники побували в офісі АТ АКБ “Львів” та ознайомились із його діяльністю та поспілкувались з працівниками відділення. Впродовж зустрічі студенти мали змогу попрацювати над практичним кейсом із вирішення фінансових справ та спробувати себе в ролі працівника банку. Також учасникам екскурсії роозповіли про можливості, які є для студентів у банку: елементи співпраці, працевлаштування та Школу банкірів.

Зазначимо, що такі практичні зустрічі здобувачів освіти із роботодавцями  дають чудову можливість для активної молоді ознайомитися із діяльністю компанії зсередини та при особистому спілкуванні з фахівцями дізнатися особливості та деталі різноманітних робочих моментів.