Цікаво та ефективно стартуємо новий навчальний семестр  із  Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та нашим проєктом “Роботодавець зсередини”. Зокрема, вже 13 лютого 2024 року у рамках цього проєкту відбулася практична, навчально-ознайомча екскурсія до  ТОВ «ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир», що є партнером Львівського університету і відповідно до укладеного договору про співпрацю реалізує співробітництво у різних напрямках та сферах.

До екскурсії долучилися студенти та викладачі  біологічного та географічного факультетів. Зокрема, координатором від біологічного факультету був Ігор Шидловський – доцент кафедри зоології, завідувач зоологічного музею. Завідувач кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Ігор Рожко був координатором від географічного факультету. У рамках проєкту, завдяки Марії Глові – менеджерці освітньої діяльності Ведмежого притулку, учасники побували в головному офісі й ознайомились із його діяльністю, а саме освітньою та туристичною діяльністю і доглядом за врятованими ведмедями. Впродовж зустрічі заступник директора Наталія Галайко  розповіла учасникам про можливості, які є для студентів у Ведмежому притулку: елементи співпраці, волонтерство, працевлаштування та відкриті вакансії. Крім того, під час зустрічі відбувся круглий стіл «Сучасні виклики та можливості реалізації зоозахисних проєктів», впродовж якого відбулася активна дискусія та обмін ідеями.

Цікавим бонусом для учасників також стала екскурсія усією територією Ведмежого притулку. Студентів ознайомили із головними напрямками роботи з тваринами, що базується на сформованій філософії підходу до важливої справи збереження дикої природи. Працівники Притулку також радо поділилися інсайтами роботи у різних напрямках: від важливості залучення відвідувачів та промоції (що входить у роботу гостинних менеджерів та екскурсоводів) до власне процесу догляду за ведмедями. Заторкнули також проблеми, з якими стикається організація в умовах сучасної війни.

Зазначимо, що “ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир” – це унікальний центр порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні, створений за підтримки міжнародного благодійного фонду FOUR PAWS, що базується у Відні (Австрія). А такі практичні зустрічі здобувачів освіти із роботодавцями  дають чудову можливість для активної молоді ознайомитися із діяльністю компанії зсередини та при особистому спілкуванні з фахівцями дізнатися особливості та деталі різноманітних робочих моментів.