Запрошуємо Вас взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбуватиметься 26-27 вересня 2018 року з у Львівському університеті (Університетська, 1)

«День кар’єри ЄС», організований Львівським університетом та Інформаційним центром ЄС,  вже другий рік поспіль і збирає  сотні зацікавлених людей навколо ідеї розвитку міжнародного співробітництва та кар’єри. Цей  захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

Розпочнеться «День кар’єри ЄС» 26 вересня о 10.00 в актовій залі  мотиваційною конференцією «Глобальні кар’єрні виклики для молоді». Промовці у коротких виступах ділитимуться власним досвідом, результатами досліджень, надихатимуть своїми кар’єрними досягненнями. Запрошені провідні експерти з управління персоналом від міжнародного бізнесу, науковці та практики з Польщі, Італії, Австрії, Данії, Німеччини,  активні молоді люди з зарубіжним досвідом, що зробили стрімкий міжнародний старт у кар’єрі.

Цього дня 26 вересня у холі з 12.00 до 16.00 міжнародні компанії та молодіжні громадські організації й проекти,  кадрові й освітні платформи презентуватимуть свої пропозиції та можливості для молоді. Молоді люди зможуть поспілкуватися із представниками компаній і дізнатися про програми стажувань та практики, ознайомитися із вакансіями для студентів і випускників, переваги участі в міжнародних громадських організаціях та проектах. Завершиться ярмарок кар’єри розіграшем подарунків.

Також для гостей заходу впродовж двох днів – 26 та 27 вересня – є чудова нагода безкоштовно відвідати актуальні тематичні тренінги та дізнатися про можливості безкоштовного навчання і стажування в ЄС, розвитку для підвищення свого професійного рівня:

26.09 – 14:00, актова зала  «Програма Еразмус+ для студентів».

26.09 – 14:00, ауд. 216  «Відеорезюме та співбесіда онлайн»

27.09 – 11:40 ауд. 216 «Neuromanagement in Negotiation» (англ.),
27.09 – 13:30 ауд. 216 «Emotionall Intelligence for a Successful Career» (англ)

Насичена програма, провідні компанії, місцеві та іноземні експерти, двомовний формат і неформальне спілкування – впевнені, кожен зможе знайти корисну інформацію та активності для себе. Станьте активним учасником чудової події та реєструйтеся  за посиланням
https://goo.gl/gSrdp8

Більше інформації у події у соціальній мережі Фейсбук –  https://goo.gl/LDRuZS