EU Career Day  / ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС у ЛНУ ім. І.Франка відбудеться 10 квітня 2019 та має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримати консультації зі сторони представників комерційних компаній.

“Дні кар’єри ЄС” є складовою великого проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою та фінансується Представництвом ЄС в Україні.

Цільова аудиторія
Молоді люди, переважно студенти. Загалом очікується, що один День Кар’єри відвідає щонайменше 1000 людей. Це можуть бути:
● студентська молодь міста (всі ЗВО, ПТУ тощо);
● підлітки, учні старших класів, особливо з Євроклубів;
● представники громадських організацій;
● викладачі ЗВО
● молоді люди, що не є студентами, але шукають роботу.
День карєри ЄС 2018 у Львівському університеті відвідало понад 2 тис. осіб.

Наша цінність

ДЛЯ СТУДЕНТІВ – нагода отримати безкоштовні практичні поради щодо вибору місця праці, здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички, інформацію про програми практики, вакансії для студентів від провідних європейських та українських компаній компаній і подати своє резюме, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ – можливість представити свою компанію та сформувати до неї лояльність серед університетської спільноти, поспілкуватися із студентами та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду, нагода поспілкуватися із колегами, взяти участь у дискувсії щодо майбутнього ринку праці.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ – знайти цінні контакти у бізнесі, зрозуміти сучасні вимоги ринку праці і адаптувати навчальний матеріал до цих вимог, отримати готові кейси для навчання, нагода поспілкуватися із колегами та бізнесом, взяти участь у дискусії щодо майбутнього ринку праці.

Організатори
У Львові День кар’єри ЄС проводиться у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Проект організовують EU Information Centre at Ivan Franko National University of Lviv , Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І.Франка , Euroquiz.org.ua – Бути разом та European Management Studio .

Партнери

З метою покращення умов участі у Дні кар’єри ЄС, технічного рівня заходу, комфорту учасників, досягнення більшого інформаційного охоплення та більшої відвідуваності й результативності запрошуємо учасників з бізнесу долучатися до організації заходу.
Перевага буде надаватися учасникам та партнерам, які більшою мірою долучилися до організації Дня кар’єри ЄС.
З метою наповнення заходу європейським контентом пріоритет надається
• компаніям-працедавцям, які пропонують цікаві програми практик і стажування для студентів та випускників,
• компанії, які активно розвиваються та мають хорошу історію працевлаштування випускників;
• міжнародним організаціям, які мають різні проекти/освітні можливості тощо для молоді в Україні та закордоном,
• бізнесу, що пропонує стажування чи роботу закордоном (але не компаніям-посередникам) або має закордонні інвестиції,
• впливові в регіоні НГО, які мають досвід подібної діяльності.

Учасники
Представники бізнесу та підприємств з міста та області, які будуть презентувати відкриті вакансії. Основним є бізнес з іноземними інвестиціями, європейські кампанії, локальний бізнес також.
Бізнес-асоціації, промислово-торгівельні палати. Так само представники бізнесу, торгово-промислової палати, бізнес-асоціацій запрошуються взяти участь у панельній дискусії.
Представники міжнародних/іноземних інституцій та програм, які пропонують відкриті та доступні можливості освіти (формальної та неформальної), наприклад, DAAD, EVS, GIZ, різні фонди тощо.*
Представники Мереж ЄС: Молоді європейські посли, експерти Team Europe, представники Асоціації випускників Коледжу Європи, євроклубів, випускники програми EUVP, Еразмус+, які зможуть прийняти участь у заході у якості спікерів, тренерів, учасників.
Представники українських (місцевих) НУО, що мають відкриті можливості для неформальної освіти молоді.
Представники влади та державних служб, які так само запрошуються до участі у панельній дискусії.

До уваги представників бізнесу, громадських організацій, молодіжних об’єднань та усіх зацікавлених, які бажають брати участь у EU Career Day in LNU 2019 .

Ви можете зв’язатися з нами написавши нам на електронну адресу:

lnucareerforum@ukr.net

Долучаємо форму для реєстрації:

Запрошуємо студентів долучитися до організації EU Career Day – ставши волонтером!

Для цього необхідно:
– заповнити реєстраційну форму:

– бути підписаним на сторінку

Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І.Франка
– вчасно приходити на координаційні зустрічі;
– виконувати поставлені завдання;
-поширювати інформацію про захід;
– брати активну участь під час проведення заходу.

Це чудова можливість отримати організаційні навички, time-менеджменту, роботи в команді та відкрити в собі приховані таланти .

Наші волонтери – найкращі )))

Долучаємо форму реєстрації для усіх відвідувачів
EU Career Day in LNU 2019