30 березня 2017 р.

у Львівському національному університеті

 імені Івана Франка

відбудеться черговий Форум кар’єри

Організатори:

  • Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників
  • ГО «Спільнота Франко»

Метою заходу є розвиток та саморозвиток студентства, надання практичних порад та навичок, консолідація активної і вмотивованої молоді. Зацікавленою стороною виступатимуть компанії, які шукають амбітних, талановитих і цілеспрямованих працівників.

У рамках Форуму кар’єри відбудуться навчальні тренінги

 та майстер-класи:

27.03.17р. –  “Ефективні навики самопрезентації для успішного проходження співбесіди” . Тренінг проводитиме  тренер компанії TIKCETSUA Роман Грисьо.

Час проведення: початок о 15.00
Місце проведення: 216 ауд.(головний корпус Університету)

28.03.17р. –  « Як написати Резюме  яке працює» Тренінг проводитиме  рекрутер Львівської консалтингової групи Оксана Абраменко.

Час проведення: початок о 15.00
Місце проведення: 216 ауд.(головний корпус Університету

29.03. 17р. – «Як знайти свою першу хорошу роботу» Михайло Свистун, Vertalab та  «Працевлаштування студентів без досвіду: 5 міфів» Олеся Гавришко, проект Studlava

Час проведення: початок о 15.00 (Можливі зміни!!!!!)
Місце проведення: 216 ауд.(головний корпус Університету)

Сподіваємося,  що «Форум кар’єри» буде успішним і результативним як для працедавців, так і для молоді, яка бажає бути сьогодні успішною на ринку праці. Головне пам’ятати,  якщо прикласти зусилля можна домогтися багато чого. Адже значна частина працедавців цінує молодих і перспективних, талановитих і оптимістичних працівників. Сподіваємося, що теперішня молодь є саме такою.

Детальніша інформація про Форум кар’єри:

https://www.facebook.com/events/1654060194895368/