15-18 травня 2017 року відбудеться  «Кар’єрний воркшоп» – платформа для співпраці молоді, бізнесу та міста. Перша дискусія розпочнеться 15 травня о 13.00 в Дзеркальній залі ЛНУ ім. І. Франка.

Метою проекту є продемонструвати львівській молоді, на що орієнтований бізнес у місті, які вимоги до студента. На заході розкажуть, яким чином студент може долучитися до розвитку міста, залучення інвестицій та реформ.

Програма передбачає шість дискусій за чотири дні – учасники обговорюватимуть інтеграцію освіти, бізнесу та міста, ситуацію з банківською системою України, розвиток бізнесу та ІТ-бізнесу в Україні стратегію розвитку Львова та інші теми.

«Кар’єрний Воркшоп» запрошує до дискусій відомих у місті та країні спікерів. Зокрема візьмуть участь, заступник міського голови з питань розвитку ЛМР Андрій Москаленко, ректор ЛНУ ім. І. Франка Володимир Мельник, журналіст Остап Дроздов та інші. На дискусіях будуть присутні також представники українських та міжнародних банків і потужних компаній.

Захід відвідають і представники Львівської міської ради. В дискусіях братимуть начальник управління інвестицій ЛМР Ольга Сивак, директор ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Андрій Вишневський та заступники міського голови Львова Андрій Москаленко та Геннадій Васьків.

https://www.facebook.com/Career-Workshop-%D0%A5-Reforms-427972324207676/