13 травня 2016 р. в аудиторії 111   ЛНУ ім. Івана Франка  (головний корпус) відбудеться зустріч студентів та випускників Університету з представниками компанії МАУ, початок о 13.30.

Компанія «Міжнародні Авіалінії України» – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності.
Основною діяльністю “Міжнародних Авіаліній України” є пасажирські та вантажні перевезення.
Компанія МАУ проводить конкурс для всіх бажаючих приєднатися до дружньої команди МАУ – рівнозначно для дівчат і хлопців.
Ця пропозиція більше буде цікава для студентів останніх курсів та випускників, а найбільше для факультету іноземних мов.
Зрештою, однією з основних вимог буде закінчена освіта на рівні бакалавр/спеціаліст/магістр (тобто людина не зможе одночасно навчатися на стаціонарі та бути працевлаштованою в нашій компанії).
Ця вакансія не вимагає досвіду роботи.
Обов’язковим є високий рівень розмовної російської, української та англійської мови (від Preintermediate і вище), адже професія бортпровідника пов’язана зі спілкуванням із пасажирам з різних країн. Знання додаткової іноземної мови підвищує шанси кандидата.
Для хлопців обов’язковою є наявність військового квитка, приписне також можливе.
Працювати необхідно в Києві.

Усі заявки вже можна відправляти на http://www.flyuia.com/…/information-UIA/career/stewards.html
або на нашу пошту recruiting@flyuia.com