КПМГ в Україні та Київська Школа Економіки запрошують студентів та молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі на найкращу консультацію з міжнародного корпоративного оподаткування!

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
Студенти 4-6 курсів економічних та юридичних спеціальностей та випускники 2013-2015 років, які:
• Цікавляться оподаткуванням;
• Володіють англійською та українською/ російською мовами;
• Бажають у майбутньому побудувати свою кар’єру в бізнес-консалтингу однієї з найкращих міжнародних компаній;
• Не є працівниками/стажерами компаній «Великої Четвірки».

ПРИЗИ
І місце: планшет Asus ZenPad та можливість працевлаштування у КПМГ в Україні.
ІІ місце: електронна книга Wexler Book E6005 та можливість працевлаштування у КПМГ.
ІІІ місце: розумний годинник та пам’ятні призи від компанії.

ЕТАПИ КОНКУРСУ
Реєстрація до 24 січня 2016 р.
Відбір фіналістів до 27 січня 2016 р.
Фінал під час якого до 10 відібраних фіналістів презентуватимуть свої рішення кейсів журі КПМГ та КШЕ 29 січня 2016 р.

РЕЄСТРАЦІЯ
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно вирішити кейсове завдання та відправити:
4. Рішення кейсу.
5. Презентацію англійською мовою у PowerPoint для виступу у фіналі конкурсу.
6. Резюме (cv).
до 23:59 неділі 24 січня 2016 р. на електронну адресу graduate@kpmg.ua.
Кейсове завдання та більше інформації про конкурс читайте на сайті КПМГ в Україні.