Кинь собі виклик та перевір наскільки яскраво ти вмієш подати себе і виділити свої сильні сторони!
Бери участь в конкурсі на краще резюме та мотиваційний лист, і ти:
– будеш мати готове резюме та класний мотиваційний лист📄
– під час участі у Форумі кар’єри, тобою можуть зацікавитися круті провідні компанії👩‍💻
– і найголовніше, саме ти можеш стати основним переможцем та отримати цінні призи!🎉
😊Як буде проводитися відбір найкращих резюме та мотиваційних листів?
Конкурс студентського резюме та мотиваційного листа відбувається у рамках проведення Форуму кар’єри у Львівському Університеті.
Роботодавці (компанії-учасники) Форуму кар’єри публікують актуальні вакансії на які студенти можуть готувати свої резюме та мотиваційні листи і надсилати їх на конкурс.
Переглянути вакансії можна за посиланням: http://work.lnu.edu.ua/…/forum-kar…/yarmarok-vakansiy/
По завершенню конкурсу роботодавці аналізують отримані резюме обиратимуть власника найкращого резюме та мотиваційного листа, що написане для вакансії, які вони опублікували для участі у Форумі кар’єри

Також аналіз найкращого резюме та мотиваційного листа з усіх отриманих проводитимуть незалежні експерти – тренер, що проводив вебінар та HR фахівці.
✨Умови участі в конкурсі:
1. Бути підписаним на сторінки Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у Facebook, Instagram та Telegram (Посилання в кінці допису👇)
2. Переглянути трансляцію CV & COVER LETTER AWARDS 2021 (за участю крутого фахівця, який детально розповість як писати резюме та мотиваційний лист), що буде відбуватися на інстаграм сторінці Львівського Університету @lviv_university 2.04.21 р.
3. Надіслати резюме на офіційну сторінку відділу (Посилання в кінці допису👇)
4. Зареєструватися на Форум кар’єри, що буде відбуватися 16-17 квітня.
Конкурс триває до 13 квітня
Переможців буде оголошено під час проведення Форуму кар’єри 17 квітня.
Трансляція відбуватиметься на фейсбук сторінці відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом
Більше інформації про Форум кар’єри та конкурс резюме: