У рамках проведення  ЯРМАРОК КАР’ЄРИ у Львівському Університеті буде відбуватися

конкурс резюме « CV Awards »

Крутезна пропозиція для тих, хто любить брати участь у різноманітних конкурсах !!!

?? Сподіваємося, що у всіх вже є розроблене CV / резюме !!
І необов’язково з величезним досвідом роботи (усі розуміють, що у студентів які навчаються досвіду багато мати не можуть, хоча …)

Для участі у конкурсі вам необхідно надіслати своє оригінальне / цікаве / креативне резюме на електрону адресу:

dep_work@lnu.edu.ua   (тема CV Awards) до 15 березня!

Після відбору, ваші резюме будуть надані для кваліфікованої оцінки HR / менеджерам компаній-учасників Ярмарку кар’єри. І за результатом їхнього голосування буде обраний переможець конкурсу « CV Awards » який отримає цінні призи від організаторів та учасників Ярмарку кар’єри!

Генеральним партнером Ярмарку стала міжнародна компанія Nestlé BusinessServicesLviv. Власники найкращих резюме та волонтери марафону матимуть нагоду відвідати з екскурсією Львівський офіс компанії.

Бажаємо успіхів!