Нещодавно підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю Львівського національного університету імені Івана Франка та ІТ-компанії «YouControl».

«YouControl» – ІТ-компанія, яка розробляє сервіси на основі відкритих даних, а також однойменна аналітична онлайн-система для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітична онлайн-система «YouControl» надає інформацію про фізичні і юридичні особи в Україні на основі відкритих даних. Реалізована в системі унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію про компанію або фізичних осіб підприємців з численних джерел, включаючи державні реєстри та міжнародні дані. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Інформаційно-аналітична платформа буде корисною у процесі підготовки економістів та інших фахівців, які працюють з даними у сферах бізнесу, правового консалтингу, соціальній сфері, публічному управлінні тощо.

Умовами Меморандуму передбачено, що студенти, аспіранти, викладачі та інші працівники Львівського університету можуть безкоштовно отримати повний доступ до бази даних «YouControl» і вирішувати такі завдання:

– проводити моніторинг офіційних відомостей контрагентів на основі відкритих даних;

– готувати висновки з питань корпоративної економічної та інформаційної безпеки;

  • здійснювати бізнес-аналітику, комплаєнс, конкурентну розвідку;

Студенти, аспіранти і викладачі Університету можуть отримати доступ до повної бази даних онлайн-системи «YouControl» для навчальних і наукових цілей. Додаткову інформацію з питань доступу до даних можна знайти в інструкції, а також звернувшись до контактних осіб з реалізації програми співпраці:

  • Семен Матковський – завідувач кафедри статистики економічного факультету Львівського університету:

e-mail: semen.matkovskyy@lnu.edu.ua; e-mail кафедри статистики: statystyka@i.ua.

e-mail: anzhela.pidkhomna@youcontrol.com.ua;

https://youcontrol.com.ua; skype: angelika.pidhomna/

  • Ірина Сновидович – керівниця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського університету:

e-mail: iryna.snovydovych@lnu.edu.ua

Інструкція щодо отримання безкоштовного доступу
до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl»

  1. Написати листа з корпоративної скриньки Львівського університету на адресу Анжели Підхомної – менеджерки соціального напряму ІТ-компанії «YouControl» (email: anzhela.pidkhomna@youcontrol.com.ua).
  2. У тексті листа зазначити особу і статус (студент, аспірант, викладач) з проханням надати можливість безкоштовно отримати доступ до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».
  3. Для студентів Львівського університету потрібно вкласти у листі фото- або скан-копію студентського квитка.