Відділ кар’єрного розитвку та співпраці з бізнесом прийняв участь у Міжнародному професійному університетському стажуванні з трансферу технологій GUTT.INUP 2021.

Команди представили проєкти за двома треками – «Удосконалення освітніх програм в контексті трансферу технологій» та «Міжнародний потенціал трансферу технологій в університетах задля сталого розвитку». Із детальною тематикою та учасниками можна ознайомитися на сайті проєкту Програми стажування GUTT.INUP 2021.

Концепти проєктів, які підготували учасники, передбачали  покращення комунікації як всередині університету, так і з зовнішнім середовищем, зокрема з роботодавцями та випускниками для покращення змісту освітніх програм і їхньої адаптації до вимог ринку праці. Досягнуто домовленостей про програму менторської підтримки для студентських кар’єрних сервісів впродовж січня-лютого 2022 між Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. Івана Франка (керівниця – Ірина Сновидович) та Центром кар’єри Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана (д-р Анетте Ретч).